בשבועות האחרונים גילה לירן דנינו כי גם הוא, כמו מפורסמים רבים, נדבק בנגיף הקורונה. בת זוגו, טיילור מלכוב, נמצאה גם היא חיובית לנגיף ובראיון שאף ערכנו איתה לאחרונה היא סיפרה לנו כי: "אני בסדר גמור. אני בבידוד בדירה בתל אביב, לקחתי דירה כדי לא להיות עם ההורים וכדי לא לסכן אותם".

לפי דיווחים בשעה האחרונה עולה כי הזמר נתן כתובת למשרד הבריאות בה הוא הצהיר שישהה לאורך כל תקופת המחלה, אך הוא לא נכח שם כשהגיעו גורמים מטעם המשטרה לחפש אותו. דנינו, כך עולה, מסר את כתובת הוריו  שבפתח תקווה, אך לאחר הבדיקה המשטרתית התגלה כי הוא נוכח בדירה שלקחה טיילור מלכוב בדרום תל אביב, בניגוד לכתובת שטען כי ישהה.

גורמים במשטרה טוענים כי ביום שני שעבר הם קיבלו מידע ממשרד הבריאות בנוגע ללירן אחרי שהוא לא נמצא בכתובת שמסר בפתח תקווה, כאשר יצא מהמלונית, זאת למרות שהוא חולה מאומת. "במקרה הזה הטיפול הוא של משרד הבריאות ואנחנו נדרשנו לסייע בעניין. שוטרים נשלחו לכתובת שמסר בפתח תקווה והוא לא נמצא בה. לאחר מכן שוטרים לכתובת אחרת בדרום תל אביב בה הוא שהה", מסרו אותם גורמים.

"מבחינתנו לא הייתה הפרה", הוסיפו אותם גורמים. "בבדיקה הוא היה בבית ולא במרחב הציבורי. אם למשל משרד הבריאות יטען שלפני יום הוא היה בכתובת אחרת - אזי ייתכן ותדרש בדיקה כיצד הוא הגיע לכתובת החדשה".

לירן דנינו וטיילור מלכוב (צילום: מעמוד האינסטגרם של לירן דנינו, יחסי ציבור)
נמצאו יחד בדירה. דנינו וטיילור | צילום: מעמוד האינסטגרם של לירן דנינו, יחסי ציבור

למרות שבראיון שערכנו עם טיילור היא הצהירה בפנינו כי היא זו שלקחה את הדירה בתל אביב בה היא שוהה, מנהל יחסי הציבור של לירן מתעקש כי מדובר בדירה אותה שוכר הזמר בעצמו ומדובר באי הבנה. "לירן דנינו היה בביתו מרגע שעזב את המלונית", מסר בתגובה עופר מנחם, "הוא לא יצא ושמר על בידוד וההנחיות, המשטרה אכן הגיעה אתמול לבדוק שהוא אכן בביתו ואכן צילמה אותו במקום ואישרה שעמד בכל ההנחיות, לכן גם לא קיבל קנס או שום תלונה מצד המפקחים שהגיעו. המשטרה איחלה לו כל טוב ורק בריאות. הכתובת הרשומה ברשויות היא של ההורים של לירן ולכן הייתה אי הבנה, לירן וטיילור עושים את הבידוד יחד בביתו בתל אביב מרגע יציאתם מהמלונית".

זמן קצר לאחר הדיווחים, לירן וטיילור כתבו את תחושותיהם ופרסמו בחשבונות האינסטגרם שלהם. "קמנו הבוקר לסערה גדולה ואנו המומים מאיך שהתקשורת מוציאה דברים מהקשרם", כתבו השניים, "מהרגע שקיבלנו תשובה חיובית, עזבנו את המלונית ונסענו יחד לביתו של לירן בתל אביב לבידוד, אותו אנו עושים יחד. לא יצאנו מהבית בתל אביב ושמרנו על כל ההנחיות".

"אל ביתו של לירן הגיעו פקחים על מנת לבדוק כי אנו אכן שומרים על ההנחיות ונמצאים בבידוד", הם הוסיפו, "תחילה הם נסעו לבית משפחתו שבפתח תקווה ולאחר מכן, כשהוסבר להם שאנו נמצאים בבית בתל אביב, הם הגיעו לכאן, בדקו וראו שהכל תקין ומסרו לנו החלמה מהירה. הם אמרו שהכל בסדר והמשיכו לדרכם. לא הפרנו בידוד, אנו לוקחים מאוד ברצינות את ההנחיות ופועלים לפיהן. צר לנו כי ידיעה לא נכונה שהחלה לרוץ הבוקר התפתחה ללא בדיקה מקיפה של התקשורת. מאחלים לכולם החלמה מהירה".