הגר משה, שני יוסיפון ורוני לוי (צילום: מתוך האינסטגרם של הגר משה, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של הגר משה, instagram

בפרק האחרון של "חתונה ממבט ראשון" (הערב אחרי החדשות בקשת 12), היחסים בין דני זיסקינד ושני יוסיפון קצת התקררו. הוא אמר שהוא לא מצליח להרגיש אך באותה נשימה הוא מפגין חיבה, מחבק ומלטף - וכתוצאה מכך שני החליטה לקחת צעד אחורה כשהתמקמה לה בחדר השני, בנפרד מדני.

אמנם היחסים בין הזוג הזה קצת קרירים כרגע, אבל יש עוד יחסים שגם מעניינים אותנו. בתחילת העונה הנוכחית, הגר משה, משתתפת העונה הקודמת, העלתה תמונה משותפת עם שני ועם רוני לוי, שגם השתתפה בעונה השלישית, והעלתה במוחנו תהיות - מאיפה השלוש מכירות אחת את השנייה?

את התשובה לכך קיבלנו בפודקאסט האחרון של "חתונה ממבט ראשון", בו התארחה הגר וסיפרה על ההיכרות המוקדמת שלה עם שני. "שני פנתה אליי בזמן המיונים ושאלה אם אני ממליצה על התוכנית, ואמרתי לה חד משמעית שכן", סיפרה הגר. "היא חברה ואני מאוד אוהבת אותה. יחד עם זאת, מה שרואים על המסך הוא לא פשוט ויש ביניהם פערים".

"דני חווה קשיים, לא בהכרח קשורים לשני, נראה דווקא שיש דברים בשני שהוא מאוד אוהב ומתחבר אליהם", הוסיפה הגר, שכאמור - בעלת ניסיון די מוצלח מהתוכנית. "הוא מאוד נמשך אליה, נוגע בה כל הזמן אבל הוא לא מצליח להקליל, לוקח את הדברים מאוד ברצינות. הוא חושב 'אני חייב להתאהב', 'באתי להתאהב', 'למה אני לא מתאהב?' ואין סיכוי להתאהב ככה". 

שני יוסיפון (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12

הגר כידוע, סיימה את העונה השלישית של חתונה ממבט ראשון כשהיא בזוגיות עם ניר פור, וכיום השניים מאורסים ועומדים להתחתן. גם הם חוו לא מעט קשיים בקשר, אך הם הצליחו להתגבר עליהם, צמחו מהם והצליחו לבנות בסיס חזק ועתיד משותף.

"הדבר הכי מפחיד שיכול לקרות על הספה של הפסיכולוגים, זה שהאדם שמולך אומר דברים שלא שמעת קודם או שחווית אחרת וראית אחרת", הודתה הגר. "זאת סיטואציה מאוד קשה, זה היה הפחד הכי גדול שלי בתוכנית. שאפו לשני שהיא לא שברה באותו רגע את הכלים". 

דני  זיסקינד (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
נשאר לישון לבד. דני | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12

"באותה מידה, כמו שבן אמר למנור שהוא לא נמשך אליה. אחד הפחדים הגדולים זה שיביאו אדם שלא נמשך אלייך", המשיכה. "שאפו ענק, ויחד עם זאת, ברור שהיה לה מאוד קשה ואני שמחה שהיא הגיעה הביתה, ופיצלה את החדרים כי אי אפשר לאחוז את המקל בשני הקצוות שלו. היא נפגעה ושידרה פאסון".

ניר פור, הגר משה (צילום: אלון חן, פרטי)
אין חכמה כבעלת ניסיון. הגר משה וניר פור מאוהבים | צילום: אלון חן, פרטי