אחרי שחגגה חתונה עם מאה אנשים בלבד ונאלצה לבטל למעלה מאלף מוזמנים בשל התפשטות הקורונה והנחיות משרד הבריאות, דניאל גרינברג מנצלת את הימים האחרונים בעיקר במנוחה בבית המשותף עם אייל גולן וברחובות ואוגרת כוחות לקראת לידת בתה.

גרינברג התארחה היום בלייב בתכנית "שמח בבידוד" עם אמירה בוזגלו ונשאלה על הסכסוך עם אופירה, התקרית המתוקשרת עם רוסלנה וגם על החיקוי בארץ נהדרת.

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenbergolan) on

נפגעת מהפרשה עם אופירה? אייל הגיעה לראיון ואת זוכרת מה היא אמרה עלייך.

"כן, אבל כבר התראיינתי על זה כל כך הרבה. אני אענה לך כי אני שרופה עלייך, לא נפגעתי מהמקום שלי, אני יודעת שאני מולה הייתי הכי בסדר בעולם. הכי פרגנתי לה בעולם ומהרגע שנכנסתי לקשר עם אייל הוא אמר לי 'אופירה היא כמו אחותי', היא ראתה שאני מכבדת אותה ונותנת לה את המקום הכי טוב שיש. היא לקחה את זה למקום של פגיעה אישית כי אייל החליט לעשות צעד מסוים וחיפשו את השעיר לעזאזל במקום להסתכל על זה שאייל הוריד עוקב, לנשום ולדבר איתו. אני לא אשמה. זה יצא קצת מגוחך. נפגעתי יותר בשביל אייל, לא עושים דבר כזה ובטח לא לחבר שמגיע אלייך לאולפן ונותן לך את הכבוד. את מדברת על האישה שלו ומשפילה אותה, זה לא חברי".

היא אמרה שהרבה חברים התרחקו מאייל בגללך.

"זה לא נכון, אייל מפוצץ בחברים ואותם חברים מהיום שנכנסתי לחיים שלו - הם עדיין החברים שאיתו. להגיד דבר כזה זה שטויות, יש לו מלא חברים וחיי חברה זה הדבר האחרון שחסר לו". 

לפחות צחקנו מהחיקוי שלך ב"ארץ נהדרת".

"זה פיפי. קודם כל זה כבוד לקבל חיקוי בארץ נהדרת. הם עשו אותי עם תחפושת וכישופים וכאלה כי היו כתבות שכישפתי את אייל ועשיתי הוקוס פוקוס כדי שהוא יתאהב בי. בסדר, זה מצחיק, אני כר לא מתרגשת. אני בטח לא מאמינה בכישופים, רק בבורא עולם".

את ואילנית מסתדרות, עם רוסלנה היה לך קאט פייט.

"לתקשורת היה קל להוציא את זה כריב. הם אמרו לעצמם שצריך להוציא אייטם, בואו ניקח את הראיון שהיא אמרה ככה על ונהפוך את זה שהיא אמרה על זה... נו, אני היום רואה כתבות ותקשורת ומבינה שהכל זה אינטרס וזו העבודה שלהם".

יש לי תחושה שאם הייתי מפגישה בינך לבין רוסלנה, אולי לא הייתי חברות הכי טובות, אבל הייתן סבבה.

"אני חושבת שרוסלנה בחורה מדהימה. אני לא מכירה אותה ואין לי בעיה איתה, הקשר היחיד שיש לי איתה זה יאן-יון שאצלנו ואני הכי דואגת לו ועושה מה שצריך. הוא הבן של בעלי. אין לי משהו מעבר לזה כלפיה, אין לי אנטי ומעולם לא הייתי. על אילנית אני מתה, אמרתי לך כבר".

View this post on Instagram

❤️ @eyalgolan1

A post shared by DG (@danielgreenbergolan) on