כמה כבר נכתב על הסכסוך המשפחתי של בן אל תבורי ואורטל עמר? כנראה שלא מספיק. אחרי שעמר ספגה עלבונות מבן אל כשהתעקשה להפגיש בין בנם המשותף תו פרינס לבין סבא שימי תבורי ולתעד את המפגש, בשבוע שעבר שימי התראיין ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין וסיפר כי הקשר בין בן אל לתו הקטן חודש בהצלחה.

הבוקר הבאנו לכם תמונות בלעדיות של מפגש משפחתי מרגש של אורטל, בן אל ותו, ומיד לאחר פרסומן בן אל כבר החליט לשתף את קהל עוקביו ומעריציו בתהליך המרגש ומה עמד מאחוריו. 

"יש הרבה דברים בחיים שוויתרתי עליהם", פתח תבורי את דבריו וצירף תמונה שלו ושל תו הקטן. "דבר אחד אין סיכוי שאני אוותר עליו - הזכות הענקית להיות אבא, ועוד לילד כלכך טהור ומדהים כמו תו פרינס שלי. הייתי מאחל לעצמי עוד אחד כזה אבל בדיוק כזה. נכון יש תקופות, יש ריבים, יש ויכוחים. הכל קורה ובסופו של יום אנחנו חיים את החיים שלנו ואנחנו בני אדם בדיוק כמו כל אחד ואחד בעולם הזה".

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: אלון חן, מאקו)
משפחה מאושרת. בן אל, אורטל ותו | צילום: אלון חן, מאקו

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: אלון חן, מאקו)
"אורטל אמא מדהימה" | צילום: אלון חן, מאקו

"בתור ידוע בציבור לצערי כל דבר קטן שאני עושה או לא עושה מגיע לתקשורת איכשהו, ולמדנו לחיות עם זה. כמו שאתם יודעים מלא דברים רעים כתבו עלי בשנה האחרונה. נכון עשיתי טעויות, אבל מי שמכיר אותי טוב יודע שאני לא בנאדם רע. מאז ומתמיד אני מקבל הודעות נאצה ואפילו יותר בשנתיים האחרונות - זו לא הרגשה נעימה וזה לא כיף, אבל למדתי לספוג להתעלם ולעבור הלאה".

"לכל אלה שעוברים התעללות מילולית - תהיו חזקים ותעברו הלאה כי אלה שכותבים לכם את הדברים הרעים רק מקנאים. רק אהבת חינם ויכולת לשים את האגו בצד תביא קארמה טובה. אז הנה פרגון מהלב: למרות כל הריבים, הוויכוחים, הבולשיט שכותבים בחוץ... דבר אחד אי אפשר לקחת מאורטל: היא אמא מדהימה, למרות השריטות שלה".

View this post on Instagram

A post shared by - בן אל תבורי (@beneltavori) on