בסוף השבוע האחרון שודר פרק בתכנית "חשיפה" עם חיים אתגר, בו טהוניה רובל סיפרה לראשונה כי נאנסה בילדותה. "הייתי צריכה לעבור הרבה פרקים והרבה שלבים בחיים כדי להגיע לנקודה הזאת שאני אוכל לספר את הסיפור שלי", אמרה רובל לאתגר כשדיברה על הנושא הכואב מהעבר, ונתנה השראה וכוח לאלפים שעברו חוויות דומות בחייהם.

עם סיום הפרק, סיפרה טהוניה לראשונה בשידור כי היא ובן זוגה בשנה החולפת, יניב בן משה, החליטו להתגרש. טהוניה ויניב, כזכור, הכירו בשידוך של ריב בשנה שעברה, התחתנו חודשים בודדים לאחר ההיכרות ולפני כחודשיים וחצי בלבד היא ילדה את בתם הבכורה, טליה. "עשיתי באמת הכל כדי להציל את הבית הזה. כנראה שזה גדול עליי. פעם ראשונה אני יכולה להגיד שנכשלתי. אני לא מעכלת את זה, לא חלמתי שאני אתגרש השנה ובטח לא כשיש לי ילדה בת חודשיים וחצי, זה תסריט מטורף, לא התכוונתי שטליה תחיה בשני בתים", אמרה טהוניה לאתגר.

יום אחרי שידור הפרק, יניב מיהר לפרסם את הצד שלו ואת תחושותיו בכל הנוגע לפרידה מטהוניה, שהגיעה בהפתעה גמורה. הוא כתב פוסט בחשבון האינסטגרם הרשמי שלו. ", לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים: 'רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום'", כתב בן משה בפוסט. "כרגע אני נמנע מלהגיב על הדברים", הוא המשיך, "מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע, מי שמכיר אותי, מכיר אותי, ומי שלא, גם הוא עוד יכיר אותי (אני פחות בקטע של להאכיל 'זאבים', כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט). עכשיו מבינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי, להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה, ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע".

טקס האירוסין של טהוניה רובל, דצמבר 2019 (צילום: איציק אוחנה כתב הברנז'ה של כיכר השבת)
"לחיים יש תכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים". טהוניה ויניב | צילום: איציק אוחנה כתב הברנז'ה של כיכר השבת

דבריו של יניב זכו לחשיפה רבה ולשלל תגובות, אך כשהוא נתקל בתגובה שלילית שנכתבה מצד טוקבקיסטית על טהוניה - הוא מיהר לענות לה ולהבהיר כי זה לא במקום. "יניב, אני לא מכירה אותך, אבל אותה כן. כאשר הייתה ב'האח הגדול' טהוניה הייתה בלתי נסבלת על המסך. מאחלת שתמצא אהבה חדשה שהולמת אותך".

"התגובה הזו לא לעניין", כתב בן משה. "מדובר באמא של הילדה שלי וזה מה שחשוב. יכול להיות שאם היית מכירה את טהוניה היית מגיבה אחרת. לא הבנת נכון את המטרה של הפוסט שלי. זה פוסט על תודה ואהבה, לא שנאה ומלחמה. רק בשורות טובות".

טהוניה רובל ויניב בן משה (צילום: אספוסה צלמים, יחסי ציבור)
"אם היית מכירה את טהוניה, היית מדברת אחרת" | צילום: אספוסה צלמים, יחסי ציבור