לפני פחות משבועיים סיפרנו לכם כי אייל גולן הוזמן על ידי משרד התרבות של איחוד האימירויות לסבב פגישות של כמה ימים בדובאי. מיד עם חזרתו לארץ הוא עשה בדיקת קורונה והתוצאה שקיבל הייתה חיובית- גבולית. בזמן שהוא ממתין לבדיקה שניה, בבידוד מוחלט ממשפחתו, סרטון שפורסם ברשתות החברתיות הפריע את שלוותו.

גולן צולם כשהוא מבלה באתר נופש יחד עם חבריו הקרובים מיקי טיל ורונן נמני, בזמן שהשלושה מבלים על שפת הבריכה מיקי חיבקה ונישקה את גולן בלחי. למרות שהקשר ביניהם הוא חברי לגמרי, טענות שהועלו ברשת גרמו לגולן להתייחס לנושא ולהבהיר כי זו אשתו של חבר טוב שלו, רונן, שהיה איתו בדובאי.

"נפגשנו בדובאי לאחר שלא התראינו כל תקופת הקורונה", הסביר הזמר בפוסט שהעלה, "הם זוג יקר ואהוב ובילינו ביחד כהרגלנו. אני לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ובטח לילדיי בגלל סרטון שהוצא לחלוטין מהקשרו".

אייל גולן, מיקי (צילום: instagram)
חברות ארוכת שנים. אייל ומיקי | צילום: instagram

גם תורה של דניאל גרינברג, אשתו של גולן ואם בתו הפעוטה מיאל, להגיב לדברים הקשים. בסטורי שהעלתה כתבה הדוגמנית ויוצאת "האח הגדול" לעוקביה כך: "בוקר טוב עולם. לא הבנתי על מה כל הרעש, על נשיקה בלחי? אני קוראת את ההודעות שלכם ויש לי דבר אחד לומר".

"אני חיה בשלום עם בעלי היקר, תודה על הדאגה", כתבה דניאל והמשיכה: "מאחלת לכל אחד ואחת מכם אושר גדול, שתלמדו להפיץ אהבה ולא רוע. ולך בעלי - איך שהגמר הבידוד אני מפוצצת אותך בנשיקות על השפתיים וגם על הלחי".