אלין כהן כבר מזמן הפכה להיות שם דבר בביצה המקומית, ובגיל 19 בלבד היא מנהלת אימפריית ביוטי, מככבת על שערי המגזינים הנחשקים, ומתפעלת עמוד אינסטגרם עם מאות אלפי עוקבים. מאז ומתמיד סימן ההיכר של אלין היה השפתיים שלה, כשהיא מקפידה להגדיש אותן עם אדום ושלל תוחמים ומוצרי ביוטי.

כעת, וכתגובה על פוסט של אלין בו נשאלה איך היא מדגישה את השפתיים שלה – נפתח באינסטגרם עמוד שנושא את השם "כל האמת על אלין כהן", ובו נחשף השינוי לכאורה שאלין עברה לאורך השנים. "צוות 'כל האמת על אלין כהן' החליט שהגיע הזמן לעצור את השקרים", נכתב באחד מהפוסטים שמציגים לכאורה תמונת עבר של אלין לצד תמונה עדכנית שלה. "בתמונה משמאל אלין בספר מחזור של כיתה ו', ששם רואים שאין מצב שהשפתיים שלה היום אמיתיות. אלין הזריקה לשפתיים".

כל האמת על אלין כהן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram)
"איך את מעבה את השפתיים שלך?". אלין כהן | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram
כל האמת על אלין כהן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram)
מתוקה שלנו. אלין בת ה-12 | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram

בעמוד שיתפו פוסט של אלין ובו היא נשאלת על עיבוי השפתיים שלה: "'איך את עושה את השפתיים שלך עבות כל כך?', 'תגלי לנו את הסוד שלך'", כתבה אלין בפוסט ששיתפו בעמוד המדובר. "אז התשובה שלי היא פשוטה מאוד: לעולם לא תראו אותי בלי משהו על השפתיים – בין אם זה תוחם או שפתון. מעצם היותי בעלת מותג חשוב לי לייצר פורמולה לשפתונים שלי שיעזור ליצור מראה שפתיים עבה ובשרני, והכי חשוב – בעל עמידות גבוהה, כדי שלא ירד והסוד שלי ייחשף".

על הפוסט ששיתפו בעמוד, המשיכו לכתוב באנונימיות: "לצוות 'כל האמת בפרצוף' אין שום בעיה עם הזרקות ואפילו להפך, אבל אלין יוצרת לילדות מציאות שככה נראות שפתיים אמיתיות, ועם האודמים שלה אפשר להגיע לשפתיים שנראות ככה - ולזה אנחנו לא מוכנים!", נכתב. "אלין הזריקה לפני גיל 12 זה אפילו לא חוקי, ולכן היא גם מסתירה זאת!". אלין, בשבילנו את תמיד מהממת.

מטעמה של אלין סירבו להגיב לידיעה.

כל האמת על אלין כהן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram)
נולדה להיות כוכבת. אלין כהן | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם "כל האמת על אלין כהן", instagram