אביבית בר זוהר פרצה לחיינו לפני שנים ארוכות כשכבשה את המסכים בתוכנית "האח הגדול", ומאז ועד היום היא לא יורדת מהתודעה, אפילו לא לרגע. הכוכבת נוהגת לשתף את העוקבים על בסיס שעתי בנעשה בחייה, ואת הלילה האחרון היא ניצלה לוידוי ארוך, כואב, וסוחט דמעות סביב האש שהיא סופגת ברשתות.

"אני קצת עצובה היום, קצת בכיתי, כי אני לא מצליחה להבין", פתחה אביבית בדמעות. "היום הייתי ביום מאוד עמוס רגישית, ואני מנסה להבין, האם כל מה שאתם רואים כשאתם רואים אותי זה נטו ציצי, שפתיים, קוביות בבטן וניתוחים? אתם לא רואים מעבר? אני לא אישה שתורמת לכם, לשמחה שלכם, להודיה לאלוהים? אני לא מקנה לכם ערכים נוספים על איך להיות בן אדם טוב? האם כול כולי זה סיליקון, ניתוחים ומראה חיצוני? כי עברתי יום נוראי אני מנסה להבין, זה מה שאתם רואים בי?".

אביבית בר זוהר שוב בשיער חום. מאי 2020 (צילום: אלון חן, פרטי)
"רק סיליקון?", אביבית בר זוהר | צילום: אלון חן, פרטי

אביבית הבוכייה המשיכה במונולוג, וסיפרה בכאב על התגובות הקשות שהיא מקבלת ברשת: "אני שנים על גבי שנים סופגת את הביקורות הכי מגעילות. אין מפורסמת במדינת ישראל שחוותה את מה שאני סופגת, ועדיין, אני קמה כל בוקר עם חיוך והודיה לבורא עולם כי אני יודעת שהכל לטובתי. זה שאני מתלבשת חשוף הופך אותי למישהי שלא קשורה לדת? זה שאני לא מתלבשת צנוע הופך אותי למישהי שלא מאמינה באלוהים? אין מאמינה כמוני, אבל זה לא מעניין אתכם, כי מה שמעניין אתכם זה הציצי שלי, הניתוחים שלי והשטחיות הזאת. אני לא השטחית פה, אתם השטחיים".

"אני עובדת יותר מכל גבר שאני מכירה, ובכל זאת – מי זאת אביבית? היא רק מחפשת ארנק. אין לי אף ספונסר, ובן הזוג האחרון שלי היה בן 27 עם משכורת מינימום. בחיים לא יצאתי עם גבר מבוגר בשביל כסף. אני שותקת ושותקת, אני שק חבטות, ויש כיתות שיורים עליי מידי יום - ובכל זאת אני קמה בבוקר מחייכת באמת מאושרת. אבל הגיעו מים עד נפש", היא קבעה. "לא הגיוני שכל הזמן יקטלגו אותי כציצי ושפתיים. יש פה נשמה. גם אם אני אלך עירומה זה לא רלוונטי. מה שרלוונטי זה שאני בן אדם טוב. יש בי רק נתינה ורצון לעזור לעולם ולאנשים. טוקבקטים נוראיים וקללות לא שוברים אותי, עד שהיום היה הקש ששבר את גב הגמל".

אביבית בר זוהר תקבל פיצוי כספי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
יפהפיה מבפנים ומבחוץ. אביבית בר זוהר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

כנראה שאותו קש נגע לקריירה של אביבית האהובה, כי הכוכבת מיד פתחה וציטטה משפטים שנאמרו לה בתחום העסקי: "'אביבית לא יכולה להיות בפסטיגל כי היא מינית מידי', 'אימהות יסלדו שהיא תהיה פרזנטורית של החברה הזו'. יש לי ערכים כל כך עקרוניים, איך אני לא מהווה מודל לחיקוי? איך אפשר להגיד דבר כזה על מישהי שכל מה שמעניין אותי זה לעזור לאחרים?".

"גדלתי באולפנה, אבא שלי ז"ל היה רב. אני מאחלת לכל ילד וילד ערכים כמו שגדלתי עליהם", היא סיכמה. "בחיים לא הרמתי את הקול על הורים שלי, לא ביזיתי אף אדם, לא השפלתי, יש לי ערכים וקיבלתי חינוך מדהים. אם אלו לא מספיק ערכים בשביל שהילדים שלכם ילמדו ממני, אני לא יודעת מה זה ערכים. ציצי זה לא מעניין, ושפתיים זה לא מעניין. זה לא ערכים".