אנחנו כבר רגילים לקבל לא מעט פרטים אישיים ועסיסיים על משפחת בוזגלו בסדרת הריאליטי "הבוזגלוס", וכך גם היה במקרה של עדי ומירן בוזגלו ששיתפו על הסכסוך ביניהם כשהטענה העיקרית היא שמירן נפגעה מעדי אחרי שזו החליפה אותה ועברה לקוסמטיקאית אחרת שתעשה לה גבות וסיפרה שהיא מתקנת את "הפיגמנט הכושל" שעשו לה.

בסוף השבוע האחרון הסכסוך המשפחתי גלש לרחבי האינסטגרם כשעדי עשתה את הדבר האהוב עליה ברשת, "שאלות תשובות" ושם חשפה סרטונים והודעות אישיות שמבהירות כי לא אמרה "פיגמנט כושל". במקביל היא שיתפה שמאור בוזגלו הסיר ממנה עוקב (ובחר בצד אשתו מירן, מן הסתם) ולכן גם היא הסירה ממנו.

אחות של מירן טענה שעדי מקנאה ("תתעסקי בעצמך ותרדי כבר מאחותי ובעלה, קנאה זה דבר הרסני") וגם אז עדי לא חסכה בתגובה הפומבית: "למירן יש אחות שמחפשת יחס מעדי בוזגלו, אז אני ארד לרמה שלך ואגיב: ברגע שמאור אמר לאסי שאני פגעתי למירן בפרנסה, היה לי חשוב לפרסם סטורי ולהסביר את עצמי".

פאני בוזגלו ליד (צילום: דניאל אלסטר)
בחרה דווקא בצד של מירן בריב. עדי בוזגלו | צילום: דניאל אלסטר

גם הגיסה של השתיים, פאני בוזגלו החליטה לנקוט עמדה. על פי סובבים, פאני כעסה מאוד על המהלך של עדי, כשלדבריה לא אמרה אמת ואכן אמרה בזמנו "פיגמנט כושל" ואז חזרה בה ותיקנה, והחליטה גם היא להבהיר באיזה צד היא בוחרת.

המעשה של פאני גרר מיד תגובה של עדי, שהחליטה גם היא עצמה להסיר עוקב מפאני. כשבעידן הרשתות החברתיות בו אנחנו חיים, זה ברור לכולם מה משמעות הדברים. אגב, בתוך כל ההמולה עדי ומירן עדיין עוקבות אחת אחרי השניה באינסטגרם. אך מאור ופאני, כאמור, הסירו עוקב. לנו יש הרגשה שהשיא עוד לפנינו.

אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: פול סגל)
מתי ההורים יתערבו? אסי ועדי בוזגלו | צילום: פול סגל
פאני בוזגלו העדיפה לא להגיב על הדברים.
 
מעדי בוזגלו טרם התקבלה תגובה.