את יום הגיוס שלה נועה קירל הייתה אמורה לחלוק עם הזמרת והקולגה עדי ביטי, כשהשתיים שובצו להתייצב יחד ב-16 לפברואר ולהתגייס לצבא ההגנה לישראל. המסלול שיועד להן הוא מסלול זהה של טירונות והכשרה מתאימה - ואז, כמובן, שירות בלהקה צבאית.

לא ברור אם לצבא קשה להיערך ליום הגיוס המשותף של שתי כוכבות ברמה של ביטי וקירל או שאולי מדובר בבקשה של אחת מהבנות, אך כעת מתברר כי גיוסה של קירל הוקדם ובעוד כשבועיים היא תקח פסק זמן מהופעות וצילומים ותצטרף לכוחות צה"ל.

הגיוס של נועה יעבור באופן קצת שונה ממה שנהוג. ב-02.02 היא תעבור את שרשרת החיול בבסיס הקליטה והמיון ותקבל מדים ורק שבועיים לאחר מכן, ב-16.02, נועה תגיע להופעה בבית הנשיא לכבוד השקת יוזמה נגד ביריונות וחרמות וב-17.02 נועה תתייצב בבסיס בו היא תעבור טירונות.

ביטי, בדומה לקירל, תעבור יום חיול גם כן ותתחיל טירונות רק ימים ספורים לאחר מכן. ביטי תעבור חיול ב-12.02 ותתחיל טירונות ב-16.02. קירל וביטי עתידות לחבור אחת לשניה במהלך השירות שלהן בלהקה צבאית, אך את מסלול החיול הראשוני הן יעשו בנפרד, כך שכל אחת תוכל לזכות בהקלות שלה וביחס ה-VIP שתואם למעמדן.

אתמול (ד') פגשנו את נועה קירל ביום צילום ושאלנו אותה האם היא חוששת להתגייס לצבא. "אין בי חששות", אמרה קירל, "יש לי בעיקר התרגשות לעבור משהו כזה, להיות בצה"ל ולהיות חיילת".

 

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "המלש״ביות יקבלו יחס שווה כמו כל החיילים ויפעלו על פי הנחיות המפקדים, בדומה לשאר המתגייסים. עם זאת, לאור הרגישות הקיימת ובדומה לגיוס מפורסמים אחרים, צה״ל יבחן מתן מעטפת פרטנית למלש״ביות".

 

עדי ביטי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדי ביטי)
לא יתגייסו יחד. ביטי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדי ביטי