בזמן שהייתם עסוקים בלעכל את כמות המצות שאכלתם בסדר הפסח האחרון, דניאל גרינברג עברה מיני "סערה" ברשתות החברתיות אחרי שחלקה עם עוקביה תמונה שלה ושל מיאל - ובה הקטנה מצולמת כשהיא עונדת עגילי יהלום בגיל 7 חודשים.

התגובות החלו להיערם והגולשים מצאו לנכון להטיח בגרינברג, כשכזכור נמצאת בהריונה השני בימים אלו, האשמות קשות. אנחנו כבר למודים פרשות דניאל ברשתות החברתיות וכפי שהנחנו, אשתו של אייל גולן ממש לא נשארה חייבת וענתה לגולשים אחד אחד.

"שמחה לשמוע שזה מה שמסעיר את הרשת", כתבה גרינברג ואז החלה לענות לטענות שפורסמו כלפיה. "מסכנה הילדה", כתבה לה אחת מהטוקבקים והמשיך, "ראיתם שלמיאל יש עגילים?". גרינברג ענתה: "כפי ששמתם לב הילדה לא מסכנה בכלל. היא מחייכת, שמחה, מבסוטה מהחיים".

העגילים של מיאל גולן. מרץ 2021 (צילום: אינסטגרם)
עם אמא דניאל. מיאל גולן והעגילים | צילום: אינסטגרם

עוד מגיב כתב לאם הצעירה: "זה ממש מסוכן! שלא תבלע את העגיל", ואילו דניאל השיבה: "אז לא, היא לא יכולה לבלוע את העגיל, כי הסוגרים של העגילים מיוחדים לתינוקות ונעולים. כדי לשחרר אותם צריך להפעיל כוח של מבוגר". אם חשבתם שזה נגמר תחשבו שוב: "זה יהלומים? אחלה חינוך", כתב גולש ודניאל שוב ענתה: "אלו לא יהלומים זה עגילים רפואיים רגילים שמותאמים לתינוקות".

"מה דחוף לעשות חורים לתינוקת לא הבנתי?", שאל אחד וגרינברג ענתה: "דחוף זה לא, והאמת שרציתי לעשות לה כבר בגיל 3 חודשים והכל היה סגור. מה שבטוח זה שהיפה שלי סובלת כרגע מצמיחת שיניים ועוברת את זה כמו גיבורה, כך שהחורים באוזניים לא מעסיקים אותה".

דניאל גרינברג, ינואר 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של דניאל גרינברג)
צילום: מתוך האינסטגרם של דניאל גרינברג