פרקי הסיום של "חתונה ממבט ראשון" הצליחו להפתיע את כולנו עם החלטות של חלק מהזוגות, אבל דבר אחד היה ברור לכל צופי התוכנית - מנו כהן וניצן שיק יחליטו להישאר ביחד: אחרי עונה שלמה יציבה, דביקה ומהממת במיוחד של השניים, לא היה ספק שמדובר בזיווג משמיים שימשיך גם אחרי שיכבו את המצלמות.

וזה אכן מה שקרה. בשבת צפינו בניצן ומנו יחד עם הפסיכולוגים יעל ודני, מבהירים שהם ממשיכים ביחד. אלא שרגע אחרי סיום הפרק, כבר נודע כי הזוגיות של השניים לא צלחה את מבחן המציאות ונפרדו אחרי חצי שנה ביחד. הצילומים הסתיימו לפני כעשרה חודשים, ובזמן הזה ועד שעלתה לשידור, השניים טיפחו את הזוגיות שלהם כשהם ממשיכים להתגורר כל אחד בביתו. 

ניצן ומנו (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת12)
לאחר ההחלטה - המשיכו יחד במשך חצי שנה. מנו וניצן | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת12

בסביבות חודש מאי האחרון הם נפרדו אך שבועות ספורים לאחר מכן כבר החלו שידורי התוכנית והקשר בין השניים חודש. מקורבים מספרים לנו הבוקר שלאורך העונה, הקשר בין השניים התהדק, הם שבו לבלות ביחד ואף ראו לא מעט מהפרקים בצפייה משותפת.

"הצפייה המשותפת בפרקים והקשר החזק ביניהם על המסך הצליח לעורר אותם. הפרידה הייתה קשה לשניהם, ולראות את הטוב שהיה להם על המסך - גרם להם לנסות ולבחון את הקשר שוב", מספר מקורב. ואכן, בתקופה האחרונה היחסים בין השניים התחממו. "ניצן ומנו אמנם לא רשמית ביחד כרגע, אבל טרם נאמרה המילה האחרונה", מספר מקורב אחר לזוג. 

ניצן שיק, מנו כהן (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
טרם נאמרה המילה האחרונה. ניצן ומנו | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

רגע אחרי סיום הפרק, ניצן העלתה סטורי שלה ושל מנו אוחזים ידיים, כשלצד התמונה היא כתבה: "עד שנמצא את המילים, תרשו לנו בינתיים להגיד תודה". בסביבת השניים מבהירים כי לא מדובר בתמונת ארכיון, אלא בתמונה שצולמה באותו הרגע - מאחר והשניים צפו בפרק ההחלטות ביחד.