את זה אף אחד לא ראה מגיע: תצוגת אופנה בשם "אחת מתשע", שהתקיימה אמש למען מעצבי האופנה בתקופת הקורונה, גרמה לדרמה לא קטנה. קים אור אזולאי, אחת מהכוכבות שנבחרו להשתתף בתצוגה ולהפגין תמיכה במעצבים, ביטלה את השתתפותה לאלתר ועזבה את המקום.

בסביבתה של קים מיהרו להוציא הסבר ולהבהיר כי לא הגיע אישור מדובר צה"ל על השתתפותה של קים בתצוגה ומאחר שהיא חיילת היא לא תוכל לצעוד על המסלול, אך נוכחים במקום ויודעי דבר מספרים סיפור שונה לחלוטין. "קים הגיעה לסט של שבוע האופנה וברגע שראתה שיש שם שמות של אנשים שלא ידעה שיקחו חלק בתצוגה, עזבה את המקום", מספר נוכח שמעורה בפרטים.

"המנהלים של קים יצרו קשר עם צוות ההפקה ואמרו שהיא לא תקח חלק בתצוגה עם שמות כמו אן בי (זמרת צעירה) ועדי ביטי. הם כעסו שלא ידעו אותם בהשתתפותן של כוכבות צעירות אחרות מבעוד מועד", מוסיף נוכח אחר.

"רגע אחרי שקים עזבה את המקום בגלל שלא אהבה את מי שיצעד לצידה על המסלול, נשלחו הודעות לצוות על סיבת עזיבה עקב אי תיאום מול דו"צ - אבל זו ממש לא הייתה הסיבה, קים עזבה את הסט בדרמטיות ובלי לומר שלום רגע אחרי שראתה את השמות של הכוכבות האחרות", הבהיר נוכח נוסף.

קים אור אזולאי (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
כועסת. קים אור אזולאי ברגע שעזבה את המקום | צילום: אור גפן, יחסי ציבור


מעורב בהפקה מספר כי: "קים רצתה להיות הכי צעירה שצועדת על המסלול והבהירה את זה למפיקי האירוע, אבל הם הסבירו לה שלמרות הרצון שלהם שזה יהיה המצב - יש שינויים בתצוגות עד הרגע האחרון ואין כל התחייבות לכך שקים תהיה הכי צעירה מבין כולם על המסלול. כשהיא הבינה שזה לא המצב, היא הלכה בהפגנתיות".

מטעמה של קים אור אזולאי מנסים להבהיר כי אין קשר בין הצועדות האחרות לבין ביטול השתתפותה ברגע האחרון: "קים התנדבה לצעוד בשבוע האופנה בתצוגה 'אחת מתשע' במטרה לעלות את המודעות לסרטן השד וחשיבות הבדיקה. עם הגעתה לאירוע התברר כי בשל העובדה שמועד התצוגה היה בסמוך לסיום הטירונות ולתהליך הקליטה בתיאטרון צהל, המידע לגביו הגיע באיחור וטרם התקבל אישור מטעם הצבא. כחיילת, קים מחויבת לעמוד בפקודות ובנהלים הצבאיים, כך עשתה מיום גיוסה וכך תמשיך לעשות".

תהילה שמיר, מייסדת שבוע האופנה הישראלי, מסרה כי: "למעלה מ-100 טאלנטים משתתפים בשבוע האופנה הישראלי מתוך סולידריות וערבות הדדית אנו מודים לכולם על תמיכתם במעצבים כחול-לבן. התצוגה בה הייתה צריכה להשתתף הינה למען עמותת 'אחת מתשע' הפועלת למודעות סרטן השד, בה לקחו חלק עשרות טאלנטיות מובילות, ביניהן קים אור אזולאי שברגע האחרון עזבה את המתחם".

קים אור אזולאי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים אור אזולאי)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים אור אזולאי