באוגוסט האחרון היינו הראשונים לספר לכם על המשבר שפקד את ביתם של אייל גולן ודניאל גרינברג, בזמן שהיא נמצאת בהריון מתקדם עם בנם השני, רון גולן. החודשים חלפו, הילד נולד, הברית נחגגה וחופשות משותפות יצאו לפועל ובזמן שהמעריצים חשבו שהיחסים בין השניים נמצאים במצב מצוין, היום (ג') מגיעה הודעת הפרידה. 

"אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה", נמסר בהודעה רשמית מטעם "ליאם הפקות". "השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ואף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

כזכור, לפני חצי שנה מקורבים סיפרו לנו שהקשיים בזוגיות של השניים נערמו כבר תקופה ארוכה, וכעת המצב כל כך חמור שהמילה "גירושים" נזרקה לאוויר לא מעט פעמים. "הדבר היחיד שמשאיר אותם ביחד זו מיאל וההריון המתקדם של דניאל", מספרים בסביבתם, "כבר שבועות שחפציה של דניאל ארוזים במזוודות בבית והיא עם רגל אחת בחוץ, אבל כל פעם, מסיבות שונות, היא נשארת והשניים ממשיכים בשגרה. המריבות שלהם הן בעיקר בנושא האמון".

אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

לפני חודש וחצי סיפרנו לכם שמודעה על מכירת הבית של אייל ודניאל ברחובות עלתה לאתרים אך קרובים אליהם טענו שהשניים מתעניינים ברכישת בית חדש וש"המצב הזוגי שלהם טוב מתמיד". אתמול (ב') העלנו וידאו מההופעה של אייל, בו קיבל זר פרחים ממעריצה והחליט להביא לו אותו לדניאל, שישבה בשורה הראשונה.

גם החופשה הזוגית של אייל ודניאל בדובאי, שהגיעה אחרי חופשה רומנטית בלונדון והרבה תמונות ברשתות החברתיות, הצליחה לגרום ללא מעט מעריצים ומקורבים להתבלבל.