השבוע הושק "N12" אתר החדשות החדש, ואחרי שקיבלנו את התמונות שצולמו מאחורי הקלעים של הקמפיין הקורע שאנשי החדשות האהובים כיכבו בו, הגיע הזמן גם לראיון עם אחד הכוכבים החמים של החודשים האחרונים, הלא הוא כתבנו בדרום, תמיר סטיינמן.

אמנם מדובר באיש חדשות רציני מהשורה הראשונה, אבל קשה להתעלם מהעובדה את מרבית הפוקוס שהוא מקבל, סטיינמן מרוויח תודות למראה החיצוני שלו. "זה לא מביך אותי, זה נחמד ומחמם את הלב". הגיב סטיינמן לדברים, "אני מרגיש מאוד נאהב, בחודשים האחרונים זה גל כזה, כיף. אני מרגיש מוערך ושאוהבים אותי".

"חשוב שיתייחסו בסוף לדבר הכי חשוב", מזכיר לנו כתבנו בדרום, "לדיווחים ולסיפורים שאני מביא. מה שחשוב לי זה להביא את הקולות של תושבי הדרום".

תמיר סטיינמן התארס
"אנחנו מסתכלים על זה בחיוך". תמיר סטיינמן ויעל סייג | צילום: facebook

איך אשתך מגיבה להתלהבות סביב המראה שלך?

"אני נשוי לבחורה מדהימה ומיוחדת ואני מאוד אוהב אותה. אנחנו נשואים שנה וחצי, היא מגיבה סבבה. אנחנו מסתכלים על זה בחיוך, זה חלק מהעבודה".

כתושב הדרום, איך אתה מצליח לדווח בזמן אזעקות?

"אני אדם כמו כולם ואני מפחד. כשרוב האנשים שומעים אזעקה הם רצים למרחב המוגן - ואני רץ לעבר הטיל כדי לשדר מהשטח, כדי להביא אליכם הביתה את המידע הכי אותנטי. זה לא תמיד קל להישאר מרוכז כשמסביב יש טירוף, רקטות, נפגעי חרדה, פיצוצים והרבה כוחות. זה לא קל, זה עניין של מיומנות. לפעמים זה חודר גם את השריון שלי, כמו שסיפרתי. אבל מנסים עד כמה שאפשר".

חדשות 2
הורסים. תמיר סטיינמן ויעל סייג בערב החתונה | צילום: אביב חופי

איך זה מרגיש לשדר תוך כדי אזעקות?

"לא נעים, אבל כל תושבי הדרום חווים את זה וגם אני תושב כמוהם. זה לא כיף, זה מורכב, לפעמים תוך שניות צריך לעלות ולשדר ואתה צריך להכיל את הכל. אבל מתמודדים, לא פשוט".

אמא שלך כבר אמרה שהיא מודאגת כשראתה אותך בשטח. איך אתה מרגיע את המשפחה שלך?

"בדרך כלל כשיש אירוע קיצוני ורואים אותי תחת אש אני משתדל להתקשר ישר אחרי זה להורים, להרגיע ולהגיד שהכל בסדר".

N12 - החדשות
גם הוא מפחד לפעמים. סטיינמן | צילום: עודד קרני