מוקדם יותר סיפרנו לכם כי כל הגולסטאריות נפגשו אמש (ראשון) בביתה של אורטל עמר להקרנת פרק הסיום של "גולסטאריות 3" של הוט, כאשר רוסלנה רודינה וליהיא גרינר הגיעו יחד במעלית – ובמהלך כל הערב בילו יחד עם כולן ללא מתיחות, כשנראה שהן עשו סולחה לכל דבר ועניין.

אבל מסתבר שמאחורי הקלעים זה בכלל לא המצב. "לא הייתה שום סולחה אתמול", אמרה כעת רוסלנה בשיחה עם mako סלבס. "הגעתי לכבד את אורטל שהזמינה אליה, ואת ההפקה שאני אוהבת. במקרה ליהיא ואני עלינו במעלית ביחד. מכאן ועד להגיד סולחה... מי שלא הייתה חברה שלי בתוכנית גם לא תהיה חברה בחיים בחוץ, והכל טוב. היה ערב מהנה, אשמח שיפסיקו להתייחס לנושא הזה שכבר לא חלק מחיי".

גם ליהיא גרינר מצידה הגיבה, ואמרה כי הסיפור הזה לגמרי מאחוריה: "הגענו באותו זמן, נכנסנו למעלית ביחד. אולי לא סולחה רשמית אבל מבחינתי זה נגמר… רק good vibes". 

הקרנת גמר גולסטאריות 3. ינואר 2022 (צילום: אביב חופי, יחצ)
לא סולחה, אבל שמות את הסיפור מאחוריהן | צילום: אביב חופי, יחצ

 

הקרנת גמר גולסטאריות 3. ינואר 2022 (צילום: אביב חופי, יחצ)
צילום: אביב חופי, יחצ

הכל התחיל מבדיחה בקבוצת הוואטסאפ הפרטית של הגולסטאריות, מה שהפך לסכסוך רציני בין רוסלנה לליהיא, ואף לניתוק הקשר ביניהן. "אם לא היה לך ילד איתו, היית נעלמת מזמן", נזרקה האמירה של ליהיא לרוסלנה, "אם לא היה אייל, לא היו מדברים עלייך". רוסלנה מצידה לא נשארה חייבת וענתה: "את לא מעניינת מאמי, תתקדמי לריב הבא שיקבל כותרות", והוסיפה: "אם לא אני, אייל היה מסיים את הקריירה. זה משהו שאת לא יכולה לקחת ממני, זה משהו שאני עשיתי, עוד מאה כמוך לא יעשו". נראה שסולחה לא הייתה שם, אבל שתיהן לגמרי מוכנות לשים את הסיפור מאחוריהן.