רק שבועיים וחצי אחרי מסיבת יום ההולדת של ליאור נרקיס, בה הוא ואשתו, ספיר, הציגו זוגיות מאוהבת ויציבה באופן מפתיע, נודע הבוקר שהשניים, נשואים 12 שנים ולהם שלושה ילדים, החליטו להיפרד. בקיץ האחרון סיפרנו לראשונה על המשבר של השניים שגלש לפסים אישיים וקולניים בזמן מסיבת בריכה עם לא מעט חברים והבוקר פורסם ב-TMI שהשניים פתחו בהליך גירושים.

מקורבים מספרים למערכת mako סלבס כי אכן יש שם בעיות בזוגיות. "גלים שהולכים ובאים", הגדיל אחד מהם וסיפר: "זה גם מה שהיה בתקופה סביב הדרמה הגדולה במסיבת בריכה. יש פיצוץ גדול ואז הם משלימים והכל חוזר להיות כפי שהיה".

"לפני שלושה שבועות הם היו הכי מאוהבים במסיבה שהיא הרימה לו, לא ברור איך זה הגיע למצב הקיצוני הזה בכזאת מהירות". מקורב אחר מוסיף, "איכשהו תמיד הכביסה המלוכלכת שלהם היא קיצונית ויוצאת לתקשורת, אבל בפועל לרוב אלו ריבים גדולים שנפתרים אחרי כמה ימים, לכל היותר אחרי תקופה קצרה. אני מניחה שגם הפעם זה יהיה אותו הדבר- בעוד כמה ימים הם ישלימו".

ליאור וספיר נרקיס (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם, אינסטגרם/צילום מסך)
צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם, אינסטגרם/צילום מסך

כזכור, המשבר באוגוסט שהשניים חוו לא היה הראשון שלהם ובשנתך 2019 נעזרו ליאור וספיר נרקיס בגישורו של רב על מנת להחזיר את שלום הבית לפתחם.

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של ליאור נרקיס מסר: "אינני מגיב על חייהם הפרטיים של האמנים אותה אני מייצג".