מגפת הקורונה לא תעלה לנו רק בבריאות ובהסגר ביתי, גם הריחוק החברתי מתחיל להיות קשה מאוד לחלק מתושבי המדינה שנאלצים לא להתראות עם בני משפחתם וחבריהם שנמצאים בקבוצות סיכון שונות ומגוונות. הבוקר ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12), הזמרת והשחקנית האהובה מירי מסיקה דיברה קצת על הקשיים שהיא חווה.

"הגעגועים להורים אצלי זה קיצוני. אני לא יכולה לחכות להם מחוץ לבית ורק לנופף כי הם גרים בקיבוץ מורן", חשפה הזמרת בראיון שנערך מביתה דקות לפני שהקדישה להוריה ביצוע מרגש, "זה שעתיים נסיעה מכאן ופשוט אי אפשר לנסוע כל כך רחוק. אני לא יודעת מה אעשה כבר, אני עומדת טיפה לאבד את זה. הם חגגו אתמול 50 שנות נישואים שאולי יסתיימו בעקבות הקורונה, אין לדעת...".

איך הם חגגו?

"הכנו להם הפתעה שעוד לא נשלחה. הסתכלתי בהפתעה, ערכנו סרט מיוחד וישבנו ואני בכיתי ואני מקווה שזה ייגמר כבר כי אי אפשר יותר".

מירי מסיקה משחקת בסדרה חדשה
"הגעגועים אצלי קיצוניים", מירי מסיקה מתגעגעת להורים שלה | צילום: החדשות

איך עבר עליהם ליל הסדר?

"בגלל שהם גרים על קצה של הר, ויש לאמא שלי את הגינה הכי יפה בארץ, הם יכולים ללכת מהבית שלהם לנחל, לא ציבורי, פשוט מתחת לבית. אני מניחה שזה הרבה יותר פשוט מאשר לגור כמוני בבניין רב קומות שאתה פשוט לא יכול לצאת החוצה. אני מרגישה שמהבחינה הזאת הם ברי מזל. חבל שלא עברתי אליהם לפני שכל זה התחיל. אני מאוד אוהבת את תל אביב וגם את הגליל, אם הייתי יכולה הייתי גרה בקרית שמונה, יותר רחוק אפילו, אבל בעלי הוא עכבר עיר ואין לו שום רצון לגור בבית קרקע. בתקווה שעכשיו זה ישתנה".