חיכינו וחיכינו וסוף סוף זה הגיע – גילינו מה קרה עם הזוגות של חתונה ממבט ראשון רגע אחרי סיום התהליך. מאור פינקלשטיין שלא הגיע עד לקו הסיום עם בת זוגו לתוכנית, מור לרמן, חשף שהוא חזר לאקסית נטע דורון, כמו שחשבנו. הזוג הכבר לא כל כך טרי הגיע אמש (שלישי) לראיון זוגי ראשון בחי בלילה, וסיפר על הזוגיות הסודית בצל התוכנית.

"זמן קצר אחרי שמור ומאור נפרדו, אנחנו חזרנו", סיפרה נטע לנדב בורנשטיין. "זאת הייתה תקופה לא פשוטה בלשון המעטה, אבל היה לי בן זוג מדהים לצדי. היינו צריכים להסתתר, לא יצאנו מהבית והקורונה תרמה לזה".

מור ומאור מנסים להתגבר על הריחוק (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
"קשה להסביר לבן אדם שלא חווה את זה ורואה הכל מבחוץ". מור ומאור | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12


את החתונה של מאור עם אישה שהכיר לראשונה מתחת לחופה וכל מה שבא בעקבות זאת, הם ראו כזוג על הספה המשותפת. "אתה מנסה להסביר לה מה ואיך זה קורה, אבל זה קשה להסביר לבן אדם שלא חווה את זה ורואה הכל מבחוץ", שיתף מאור. "היא נקלעה לסיטואציה בעל כורחה, היא לא הייתה חלק מהדבר הזה, זה היה קשה. היו פרקים טובים שהרגשתי יותר בנוח והיו פרקים שהיה לי יותר קשה, ואז גם היא הרגישה לא נעים. אין ספק שזאת הייתה חוויה".

אנה ארונוב שבעצמה מצאה זוגיות בתוכנית מהסוג הזה, הצטרפה לשיחה ושאלה: "זאת תופעה ידועה שאנשים חוזרים לאקסים שלהם אחרי שהשתתפו בתוכניות דייטים. מה קורה בתהליך שגורם לזה לקרות?". מאור הסביר על התהליך הארוך שעוברים המשתתפים: "אתה מגלה המון דברים, טובים ופחות טובים, שלא ראית קודם. הייתי מאוד חסר סבלנות בעבר, היום אני חושב שאני הרבה יותר סבלני ומכיל את הצד השני".


"מה שמאוד עוזר לנו כרגע זה שהיינו זוג בעבר, לא התחלנו מאפס", סיפר מאור על הקאמבק של השניים. "ראיתי את כל החסרונות והדברים הפחות טובים שהיו, ניסיתי לשנות אותם וליישם את הדברים שלמדתי בתוכנית". נטע הוסיפה שעבורם הזמן שיחק תפקיד מרכזי: "הגענו לזה בזמן שונה. בסיבוב הראשון שלנו הייתי ילדה בת 21-22, וגם מאור היה ילד. כנראה שמאור היה צריך לעבור את התהליך הזה כדי שנהיה זוג".