לפני שנה בדיוק כיתריה פאוץ' הייתה אחת הזמרות המדוברות בישראל. היא הגיעה לגמר "הכוכב הבא לאירוויזיון" וכמעט נבחרה להיות זו שתייצג אותנו באירוויזיון שהתקיים אז בישראל, אך כיתריה הפסידה לקובי מרימי, הגיעה למקום השני והפכה לאחת המתמודדות הזכורות והאהובות בתכנית. כעת, רגע אחרי הגמר של העונה האחרונה והזכייה של עדן אלנה, נודע לנו כי כיתריה מתמודדת עם דרמות בקריירה שלה.

רגע אחרי שסיימה את דרכה בתכנית, כיתריה חברה למנהלת אישית בשם אושרת בן ארוש. אושרת מנהלת גם את נועם קליינשטיין, בתם של רמי וריטה, והחלה לעבוד גם עם כיתריה ולפתח יחד איתה את הקריירה. זמן קצר לאחר מכן, כך נודע, החלו לצוץ אי הבנות בין השתיים כשהטענה העיקרית של כיתריה היא שמנהליה חייבים לה למעלה מ-100 אלף ש"ח על הופעות - סכום שלטענתה הרוויחה ולא הגיע אליה.

כיתריה –
נקלעה לסכסוך עם המנהלת. כיתריה | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

"כרגע כל מה שכיתריה עושה בקריירה שלה נמצא קצת בהולד בגלל הסכסוך עם המנהלת שלה", מספרים לנו מקורבים לזמרת. "זו הסיבה שהיא לא מוציאה סינגל חדש גם. היא אמנם ממשיכה לעבוד, אבל היא לא יכולה לעשות שום דבר גדול עד שהמצב הנורא שנוצר יגיע לסיומו".

עוד מוסיפים מקורבים לכיתריה כי הסכסוך החל כבר לפני יותר מחצי שנה. במשך החודשים האחרונים ניסו הצדדים להגיע להבנות בנושא, אך מאחר שהבעיות גדולות מדי - כיתריה החליטה לנקוט בצעדים משפטיים ובימים אלה עורך דינה מכין מכתב תביעה.

 

תגובת עורך דין איתי גריידי ממשרד גריידי ושות' עורכי דין: "כיתריה הגיעה למשרדנו לאחרונה לאור סכסוך כספי באשר להסכם עליו חתומה למול חברת תומר בירן ואושרת בן ארוש. לאחר בחינת כלל הראיות וניהול משא ומתן שלא צלח, שוקד בימים אלו עו"ד איתי גריידי על הגשת תביעה כנגד החברה ואחרים. אנו בטוחים כי בית המשפט יקבל את כלל טענותינו ובכך יתאפשר לכיתריה להמשיך בעבודתה המוזיקלית האיכותית תוך קבלת מלוא זכויותיה".

 

 

מאושרת בן ארוש נמסר: "אין תגובה".