שלוש שנים שמעיין אשכנזי ואביחי אוחנה ניהלו זוגיות פוטוגנית ומרשימה. בזמן שהיו דיבורים ברקע על חתונה, השניים הטילו פצצה לפני שבועות ספורים ובישרו לכולם כי הם החליטו יחד להיפרד ולהמשיך הלאה. ההחלטה הלא צפויה גררה אין סוף תגובות ושאלות והשניים, רוב הזמן, שומרים על שתיקה בנושא.

רק לאחרונה מעיין החליטה לשתף בהודעות הקשות ובתגובות שהיא מקבלת מאז הפרידה. רבים מקללים אותה ומאשימים אותה על דעת עצמם שהיא זו שנפרדה מאביחי בגלל לקות הראייה ממנה הוא סובל. "לא משנה מה הייתי עושה כנראה שאני הייתי אשמה. למה? יש לו מחלה? אבל אתם מרחמים על אדם שלא מרחם על עצמו וממש לא רואה את עצמו כמו שאתם רואים אותו", היא כתבה. אוחנה, במקביל, פרסם פוסט תמיכה במעיין והבהיר כי סיבת הפרידה ממש לא קשורה לדברים שהוא עבר בחיים.

אתמול (א') מעיין ואביחי הצטלמו לקמפיין יחד עם סלבס נוספים. מעיין, כך לפי יודעי דבר, בכלל לא ידעה שאביחי אמור לקחת חלק גם הוא בצילומים הללו ורק לאחר שהיא נסגרה היא גילתה מפרסומים שונים שגם אביחי עתיד להצטלם. השניים, כמובן, לא הצטלמו יחד או היו באותו פריים. קודם מעיין הצטלמה ורק לאחר מכן אביחי.

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה)
נפגשו על הסט לראשונה. אביחי ומעיין | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה

"מעיין הגיעה בבוקר להצטלם בידיעה שאביחי סגור בחדר איפור והם לא אמורים להיפגש", מספר נוכח במקום. "למרות שהיא יכלה לא לראות אותו, היא כן החליטה על דעת עצמה להיכנס לחדר איפור להגיד לו שלום. החפצים האישיים שלה היו באותו חדר והיא הייתה גם צריכה לקחת אותם".

"מעיין נכנסה לחדר איפור, אבל כשהיא ראתה את אביחי היא פרצה בבכי. היא יצאה משם מהר והלכה לכיוון האולפן", מוסיף נוכח נוסף על הסט. "אביחי ראה שהיא התחילה לבכות ובכלל התלבט אם לצאת ולגשת אליה ולהרגיע אותה, בכל זאת, הם פרודים וזו סיטואציה לא טבעית כשיש עוד אנשים על הסט".

"רק אחרי שכנועים של כמה נוכחים במקום אביחי החליט לצאת מהחדר איפור ולגשת להביא לה חיבוק", הם מבהירים. "הרוחות נרגעו אחרי שהוא יצא אליה, היא סיימה להצטלם והלכה והוא נשאר על הסט לצלם את הקטע שלו. הוא באמת התלבט מה לעשות, הוא חשב שזה לא מתאים לגשת אליה ושזה רק יעשה נזק מתועלת, אבל בסוף הוא הבין שזה הדבר הנכון".

אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה, instagram)
"הוא לא ידע מה לעשות, חשב שזה לא מתאים לגשת אליה ולחבק" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אביחי אוחנה, instagram