לפני כשנה, כדורגלן העבר והחתיך הנצחי ג'ובאני רוסו, גרף לכיסו מיליון שקלים כשזכה ב"הישרדות".מלבד הסכום המכובד שקטף, רוסו כיכב כפנים הרשמיות של קמפיינים רבים, צבר ניסיון כשכיכב בפרסומות לבושם ולמוצרי טיפוח, ואפילו גילח את כל שיער הפנים שלו תמורת סכום מכובד.

כעת, כשברקורד שלו ניתן למצוא מספר הופעות טלווזיוניות שיווקיות, רוסו נבחר לככב בקמפיין הטלוויזיה למשקה האנרגיה "בלו סיקס" של מותג השתייה "Blue", אך כשהפרסומת הייתה מוכנה לשידור, נודע לנו כי היא נפסלה על הסף על ידי הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו – בגלל אופייה המיני.

רוסו השתתף בצילומים הלוהטים שהתקיימו בבריכה עם נשים רבות בביקיני מסביבו, כשהוא חוזר ואומר את המשפט "אני אוהב סיקס" (שנשמע כמו... אתם כבר יודעים מה). בפרסומת היו מספר פריימים שלא מאושרים להופיע בפרסומות, כמו נשים בתחתוני חוטיני ומשפט בעייתי אחד, כך לפי הרשות, בו ג'ובאני אמר כי: "אני נוטף סיקס". רגע לפני שידור, הפרסומת נפסלה על ידי הרשות השנייה - שאמונה על אישור כלל הפרסומות שמופיעות בטלוויזיה – וזאת בגלל אופיים המיני של הצילומים ושל הטקסט שנאמר בה.

"בלו" נתבקשו על ידי הרשות לצנזר את התכנים המיניים בפרסמות, ובניהם לעדן את המשפט עליו ג'ובאני חוזר ולהסיר מהפריים צילומים ספציפיים. אחרי עריכה מחודשת "בלו סיקס" יצאו עם גרסה חדשה ומצונזרת – שעלתה לאוויר.

 

ג'ובאני רוסו (צילום: יחסי ציבור)
צונזר. ג'ובאני בצילומי הקמפיין | צילום: יחסי ציבור

ג'ובאני רוסו (צילום: יחסי ציבור)
פעם שורד - תמיד שורד | צילום: יחסי ציבור
ג'ובאני רוסו (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור