ביום שנזכור לנצח במערכת mako סלבס, זה שכלל גם את הפרסומים הראשונים על הפרידה של מור ממן ופרנק אמסלם והמשבר בנישואיהם של שיר אלמליח ומייקל זנזורי כמו גם ג'קי וישראל אזולאי, הודענו לקוראינו בתדהמה גם על פרידתם המפתיעה של כוכבת "הישרדות" אלה איילון ובן זגה מזה שלוש שנים, יוצא "המירוץ למיליון" רז זלצרמן.

מאז איילון הספיקה להפסיד קמפיין, לחלות בקורונה ולהחלים, להתמודד עם בריונות ברשת, לתת את הדעת על תמונה חדשה של זלצרמן עם האקסית המיתולוגית אלכסה דול, להגיב לטענות כי הפרידה קרתה בעקבות פלרטוט מתמשל עם יוצא "הישרדות" נוסף ולהכחיש בתוקף, רק כמה שבועות אחרי, שמועות על קאמבק לזלצרמן.

בספטמבר האחרון מקורבים לזוג סיפרנו לנו בבלעדיות כי רז ואלה: לא בדיוק מגדירים את זה כקאמבק, אבל הם מבלים יחד בלי הפסקה". מסוכנות "יולי" המייצגת את איילון, נמסר באותה העת: "אלה נמצאת כרגע בתחילתה של מערכת יחסים חדשה, טוב לה ואין לה עניין לחזור אחורה".

רז זלצרמן, אלה איילון (צילום: אמיר מאירי)
ניסו ליישר את ההדורים והצליחו. רז ואלה | צילום: אמיר מאירי

אלה איילון. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
כבר לא רווקה. איילון | צילום: מתוך instagram

כעת, ואחרי שצולמו יחד במסיבת יום ההולדת של אמה המהממת של איילון, המקורבים מאשרים לנו באופן חד משמעי: "אלה ורז שוב ביחד והפעם זה רשמי בהחלט". אין מצב שנעמוד בעוד פרידה, אז תהיו חזקים הפעם.

מסוכנות "יולי" המייצגת את אלה איילון נמסר: "אין תגובה".