בשבוע שעבר וויל סמית' פרסם תמונה באינסטגרם שלו, ולצידה כתב שהוא "בגזרה הגרועה ביותר של חייו". התמונה גררה אינספור תגובות, לייקים ושיתופים של גברים נוספים, שהעלו תמונות להזדהות. אחרים, מצד שני, העבירו ביקורת על גזרתו של סמית', בטענה ש"גברי" הוא לא בהכרח 'מוזנח' או 'טבעי'.

בעקבות הסערה שנוצרה סביב הפוסט, אסף דיי, מתמודד מאסטר שף שהגיע לחמישייה האחרונה, העלה גם הוא לעמוד האינסטגרם שלו תמונה בה הוא מציג את הגזרה שלו, וכתב בדיוק מה הוא חושב:

 

"אז בעקבות וויל סמית' ובעקבות כל הסערה ברשת על דימוי גוף גברי, אני מעוניין לצאת מהארון בכל מה שנוגע בדימוי גוף גברי", כתב דיי.

"אני בחור גדול, שלא נאמר שמן, ואני מאוד אוהב את הגוף שלי, לא הייתי משנה לרגע משהו בי", המשיך אסף. "לא מעוניין בקוביות בבטן, לא מעוניין בבטן שטוחה, אוהב כרס בירה ועוד. אני רוצה לראות עוד תמונות של גברים עם דד בוד ללא חולצה שאוהבים את עצמם".

בשיחה עם mako, אמר אסף על הפוסט: "רציתי לומר שכל אחד ירגיש נוח בגוף שהוא קיבל. אם למישהו נוח עם כרס בירה - שיחגוג את עצמו. הצעד של וויל סמית' היא בחירה שלו לחזור לקוביות בבטן. אני אוהב כרס וגוף גדול". אנחנו תמיד בעד שכל אחד יעשה מה שעושה לו טוב.

View this post on Instagram

A post shared by Will Smith (@willsmith)

View this post on Instagram

A post shared by Will Smith (@willsmith)