מה קורה עם בן אל תבורי? תלוי את מי שואלים. לפני פחות מחודש, כזכור, בן אל הגיע לגמר "הכוכב הבא" כשהוא נעזר בקביים לאחר שבילה בבית חולים, אז נודע כי בן אל עבר ניתוח ברגלו, ממנו התאושש יחסית במהירות ושוחרר לביתו תוך זמן קצר. ארבעה ימים אחרי ההליך הרפואי, בן אל הופיע כבר בגמר הגדול.

זמן קצר לאחר הניתוח המדובר, בן אל הגיע שוב לבית החולים "איכילוב" שבתל אביב, לסדרת בדיקות נוספות. על ביקורו בבית החולים בפעם השניה נודע כי שם, רצה הגורל, הוא פגש במקרה את אביו, שימי תבורי, שנכח בבית החולים יחד עם יהודית באומן ובתה, קארין. בסביבתו הבהירו כי בן אל הגיע לבית החולים לבדיקות שגרתיות בלבד.

בן אל תבורי, פפראצי, נובמבר 2019
טודו בום? בן אל תבורי | צילום: פול סגל

עכשיו, במהלך הביקור המקצועי והפורה שבארה"ב, שם בן אל וסטטיק מקדמים את השיר יחד עם פיטבול, הוא מצא את עצמו מקבל שוב טיפול רפואי. תבורי הגיע לבית החולים אתמול (שני) לאחר שסבל מהרעלת מזון ונזקק להתייעצות רפואית וקבלת נוזלים.

בן אל תבורי פפראצי, אוגוסט 2019
רפואה שלמה | צילום: פול סגל

תבורי, במידה שתהיתם, כבר שוחרר מבית החולים. זה לא שאנחנו פוסלים את האופציה שמדובר בצירוף מקרים, אבל הכוכב הצעיר מוצא את עצמו שוב ושוב מקבל טיפול רפואי או עובר בדיקות, בזמן כה קצר. היום (ג') הוא וסטטיק כבר נחתו בישראל ומכאן אנו מאחלים להם רק רפואה שלמה.

 

מטעמו של בן אל תבורי נמסר: "בן אל סבל מהרעלת מזון שגרמה לו להתייבשות ולכן הופנה לבית חולים לכמה שעות על מנת לקבל נוזלים".