אחרי כל הדרמות שעברו יחד ובנפרד, מערכת היחסים של בן אל תבורי ואורטל עמר הגיעה למקום טוב יותר. "זו הייתה תקופה מאוד קשה שאני לא מאחלת לאף אדם", סיפרה לנו עמר בראיון על החודשיים הקשים שהגיעו מיד אחרי הלידה של בנם המשותף, תו פרינס.

לפני כחודשיים, תבורי חגג את יום הולדתו בהפקתה של שרית פולק, ארוסתו של סטטיק. מרשימת המוזמנים נעדרה האקסית הקרובה עמר וברגע שבן אל הגיע למקום והבחין בחסרונה, הוא מיהר לחייג לאם בנו ולהזמין אותה באופן אישי.

אורטל עמר ובת הזוג של סטטיק הסולחה, פברואר 2020
חוגגות יחד | צילום: מאיר קורן

מאז דובר לא מעט על מתיחות בין השתיים ובסביבתה של עמר סיפרו כי הופתעה מכך שלא הוזמנה על ידי מארגנת האירוע וכי עד אותו הרגע, חשבה שיש בינה ובין פולק מערכת יחסים של כבוד הדדי וחיבה. בסביבתה של ארוסתו של סטטיק, הבהירו כי לא היא הייתה אחראית על רשימת המוזמנים.

הזמן עבר והשתיים ניתקו קשר ולא יצא להן להיתקל אחת בשניה. בסוף השבוע האחרון השתיים נפגשו באירוע השקה של חברת מוצרי השיער "קווה קווה" ועל פי הסובבים רשם שם חיבוק חם ושיחה נעימה ומנומסת.

אורטל עמר ובת הזוג של סטטיק הסולחה, פברואר 2020
אוהבים את אורטל עמר | צילום: מאיר קורן

סובבים מספרים לנו כי אורטל ושרית כבר הספיקו להתכתב מספר פעמים מאז התקרית, הסבירו אחת את הצד של השניה והצליחו לשים את הדברים מאחוריהן. במפגש בסוף השבוע האחרון, הסולחה קיבלה תוקף רשמי. מחכים לראות את עמר בחתונה.

אורטל עמר ובת הזוג של סטטיק הסולחה, פברואר 2020
הסולחה עשתה לה טוב | צילום: מאיר קורן