ביום בהיר אחד דנה רון גילתה שמופצת הודעה מחשבון פייסבוק בשם דנה רון, בה נכתב: "את ביבי צריך להוריד רק בכוח, דיקטטורים מזיזים רק עם כדור בראש". נתניהו בעצמו אף פרסם את התגובה הזו וטען על איומים על חייו, אך יממה לאחר מכן פייסבוק ביררו את העניין והסבירו כי מדובר במשתמש פיקטיבי שנסגר על ידם.

דנה רון מגיבה, יולי 2020
האיום לרצח שנכתב בשמה של דנה | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק וטוויטר, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם

אם זה לא מספיק, אותו משתמש, כך מתברר, פתח חשבון טוויטר דומה לחשבון של דנה רון. שמה של דנה רון בטוויטר הוא "Danaron7", ואילו החשבון הפיקטיבי שנפתח היה בשם: "Danaron71". בחשבון הפיקטיבי, נטען ע"י רון כי היא מתכוונת לתבוע וכי אף בידיה המידע כי המתחזה אליה נשלח מטעם הממשלה.

דנה רון מגיבה, יולי 2020
הודעה בחשבון הטוויטר הפיקטיבי שנפתח | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק וטוויטר, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם

אחרי שני המקרים הללו, גם בפייסבוק וגם בטוויטר, דנה החליטה לעשות סדר ולהבהיר כי בשני הפוסטים המדוברים לא מדובר בה. "עליית מדרגה בהתחזות אליי! המתחזה המסית לרצח של ראש הממשלה עולה מדרגה וכעת משתמש בשם משתמש כמעט זהה לשלי בטוויטר ובתמונה זהה שלי שמופיעה בפרופיל ברשתות החברתיות", היא כתבה בצירוף תמונות.

דנה רון מגיבה, יולי 2020
"זו לא אני". | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק וטוויטר, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם

"המתחזה מאיים בשמי כעת בתביעה על עיתונאים ומאשים את בנימין נתניהו בכך שהוא עצמו שלח את אנשיו לכתוב דברי הסתה לרצח שלו, רק בשביל לייצר באזז סביבו שמאיימים עליו. שערורייה שאין כמותה. ככה קרובה לגשת למשטרה, רק יודעת שעם כל המצב היום, הדבר האחרון שהמשטרה תתעסק בו היא התלונה. חבל על הטרחה".

View this post on Instagram

עליית מדרגה בהתחזות אלי! המתחזה המסית לרצח של ראש הממשלה עולה מדרגה וכעת מדתמש ב׳שם משתמש׳ כמעט זהה לשלי בטוויטר ובתמונה זהה שלי שמופיעה בפרופיל ברשתות החברתיות. והחמור מכל, המתחזה מאיים ב״שמי״ כעת בתביעה על עיתונאים, ומאשים את בינימין נתניהו בכך שהוא עצמו שלח את אנשיו לכתוב דברי הסתה לרצח שלו, רק בשביל לייצר באזז סביבו שמאיימים עליו. שערורייה שאין כמותה. ככה קרובה לגשת למשטרה רק יודעת שעם כל המצב היום, הדבר האחרון שהמשטרה תתעסק בו היא התלונה. חבל על הטירחה

A post shared by דנה רון (@danaron7) on