ראינו אותה בוכה בשידור חי, קראנו פוסטים ארוכים על הפרידה ועכשיו הגיע הזמן לקצת אופטימיות. מעיין אדם ואסיף אלקיים נפרדו לפני חודשים ספורים, כשסיבת הפרידה, כזכור, הייתה כי מעיין הרגישה בשלה לילדים - ואילו אסיף פחות. 

הקשר ביניהם התחיל בידיעה שמעיין גדולה מאסיף ולמרות כל המכשולים והפער בשלב בו הם נמצאים בחיים, הם החליטו לקפוץ למים ולנסות. הפרידה, שהגיעה אחרי קצת יותר משנת זוגיות אחת, גרמה לשניהם לצער רב ולשיתוף בלתי פוסק בתחושות הקשות ובכאב.

מעיין אדם נזכרת באקס ופורצת בבכי (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
סיפרה על כך בדמעות. מעיין מתוך "חדשות הבוקר", ימים ספורים אחרי הפרידה מאסיף | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

אתמול (שבת) יצא אסיף מבית "האח הגדול" כשקיבל את המקום השלישי והמכובד. אחרי שלושה חודשים בהם הם לא דיברו ואסיף אף הצהיר בפריים טיים ואמר שהוא מחכה לה, הם שוחחו לראשונה בשעת לילה מאוחרת וב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, סיפרה מעיין קצת על מה שנאמר שם ועל התחושות.

"מאוד שמחתי בשבילו שהגיע לשלישיית הגמר, הוא מאוד ראוי, הוא היה גם ראוי לזכות לטעמי", אמרה אדם. "ישנתי טוב הלילה, אחרי שלושה חודשים שלא, הייתה לי פתאום איזו הקלה", המשיכה.

"ישנתי כל כך טוב שלא שמעתי את הטלפון כשהוא צילצל, וסימסתי לו, 'ער?' בבוקר, לפני שהגענו לפה, ודיברנו קצת, השאלה הראשונה כמובן הייתה, 'היי, מה קורה, את גאה בי?', כי זה מה שהוא מאוד קיווה לשמוע, זה הדבר האחרון שהוא אמר לי כשהוא נכנס. אמרתי לו שמאוד מאוד, בכל כך הרבה פרמטרים. אני לא יכולה, כאילו... לא יודעת אם נתראה, איך נתראה, בגלל הקורונה הזאת".

 

מעיין אדם והחבר החדש (צילום: שוקה כהן, אורי ברקת)
"לא יודעת אם נתראה, איך נתראה, בגלל הקורונה" | צילום: שוקה כהן, אורי ברקת