המגישה והדוגמנית טהוניה רובל חשפה אמש (חמישי) לראשונה בשידור כי אחרי שמונה חודשי נישואים בלבד, היא נמצאת בהליך גירושים מבעלה ואב בתה, יניב בן משה. "עייפתי מלהילחם", סיפרה אמש רובל על ההחלטה לפרק את החבילה זמן קצר אחרי שילדה. "עשיתי באמת הכל כדי להציל את הבית הזה. כנראה שזה גדול עליי. פעם ראשונה אני יכולה להגיד שנכשלתי. אני לא מעכלת את זה, לא חלמתי שאני אתגרש השנה ובטח לא כשיש לי ילדה בת חודשיים וחצי".

הבוקר (שישי), בן משה מגיב לראשונה בפוסט באינסטגרם וכותב: "וואו, מאיפה אני מתחיל בכלל להגיד לכם תודה על כל התמיכה והחיזוקים שלכם... כמו שאתם מבינים, לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים: 'רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום'". 

טהוניה ויניב אחרי החופה (צילום: אספוסה צלמים, יחסי ציבור)
בהליכי גירושים אחרי שמונה חודשים. טהוניה רובל ויניב בן משה | צילום: אספוסה צלמים, יחסי ציבור

"כרגע אני נמנע מלהגיב על הדברים", המשיך בן משה, "מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע, מי שמכיר אותי, מכיר אותי, ומי שלא, גם הוא עוד יכיר אותי (אני פחות בקטע של להאכיל "זאבים", כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט). עכשיו מבינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי, להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה, ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע".

View this post on Instagram

ואוו מאיפה אני מתחיל בכלל להגיד לכם תודה על כל התמיכה והחיזוקים שלכם.❤ אין עליכם אתם מדהימים הצלחתם לרגש אותי עד דמעות..,הלוואי ויכולתי להגיב לכל אחד ואחת ממכם,אבל מבטיח לכם שקראתי כל הודעה והודעה. והצלחתם למלא לי את הנשמה באור גדול. כמו שאתם מבינים לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים "רַבּ֣וֹת מַחֲשָׁב֣וֹת בְּלֶב־אִ֑ישׁ וַעֲצַ֥ת יְ֝הֹוָ֗ה הִ֣יא תָקֽוּם",כרגע אני נמנע להגיב על הדברים מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע וזה יגיע.מי שמכיר אותי מכיר אותי ומי שלא גם הוא עוד יכיר אותי, (אני פחות בקטע של לאכיל "זאבים"כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט)עכשיו מבחינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה. ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע. והתודה הכי חשובה זה לך אבא שבשמיים על כל הטוב הזה שאתה ממטיר עלי בעולם הזה וגורם לי כל יום להיות אדם יותר טוב. ולדעת שאתה תמיד פה בשבילי.ומשגיח עלי ושומר עלי מכל משמר. מאחל לכם שבת של אור ואהבה לכו תעשו אהבה ולא מלחמה ❣

A post shared by ABSTRACT-DESIGN (@yaniv_ben_moshe) on