לשמחתם של צופי "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12), מעיין אדם שוב חשפה פרטים אישיים על חייה. לפני שלושה חודשים היינו עדים לקאמבק המרגש בינה לבין האקס, אסיף אלקיים, שמיד עם ההחלטה על הפרידה, נכנס לבית "האח הגדול" והבוקר היא סיפרה לחברי הפאנל שהיא התחילה תהליך ארוך ויקר של הקפאת ביציות.

כזכור, בנובמבר האחרון אדם ואסיף החליטו להפריד כוחות. בזמנו היא שיתפה את חברי הפאנל בהחלטה: "גבר החלומות שלי לא רוצה ילד בעתיד הקרוב, הוא עדיין ילד בעצמו (לדעתו). ואני מרגישה שאתחרט כל חיי אם לא יהיו לי ילדים, אני תיכף בת 33, עלי לקחת אחריות, זו משימת חיי ואת הזמן לא אוכל להשיב לאחור".

למרות שיוצאת "הישרדות" ואלקיים מתפקדים בחודשים האחרונים כזוג יציב ומאוהב שנוהג לחלוק לא מעט רגעים אינטימיים ברשתות החברתיות, אדם סיפרה שלפני שנה בעקבות פינה עם מומחה פוריות, היא החלה לחשוב על הפרוצדורה שתבטיח לה עוד קצת זמן.

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

"החלטתי לעשות את זה חרף גילי המוקדם", סיפרה אדם בת ה-33 לרסקין. "אחר כך זה כבר לא רלוונטי. לקח לי כמעט שנה לקבל את ההחלטה הזאת ואני בעיצומן של הזרקות הורמונים. מדובר בתהליך מורכב רגשית וחברתית. אני מאוד שמחה לקנות את הזמן הזה, אבל המחיר הוא מאוד יקר. המדינה צריכה לסייע ולו במעט לנשים שבוחרות להזניק את הקריירה שלהן או שלוקח להן יותר זמן מלאחרות. המדינה שמה המון מגבלות שהופכות את כל הפרוצדורה לחריגה, וחבל".