ביממה האחרונה היסטריית נגיף הקורונה המתפשט רק הלכה והתעצמה ובין עשרות ההנחיות שפרסם משרד הבריאות, מצאנו אחת שמשכה את תשומת ליבנו המיוחד - במשרד הבריאות הבהירו כי הם מתחילים להיערך למניעת נסיעות בתחבורה ציבורית ואיסור התקהלויות כמו אירועים וחתונות.

ההנחייה הזו משפיעה על לא מעט זוגות שעתידים להתחתן בקרוב ובוודאי מכניסה לא מעט לחץ להכנות החתונה המתעצמות. אצלנו בראש, ההוראות החדשות מתחברות אוטומטית לחתונה אחת שקרובה ללבנו במיוחד - החתונה של אייל גולן וארוסתו ההריונית, שתתרחש בדיוק בעוד שבוע.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

למקום האירוע, מלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב, הוזמנו כ-1,200 אורחים ובני משפחה, כשאלף מתוכם כבר אישרו הגעה. בסביבת בני הזוג מבהירים כי בהלת הקורונה לא פוסחת עליהם, הם חושבים על זה ושוקלים בכובד ראש פתרונות יצירתיים במידה והמצב יחריף.

כרגע הוחלט להישאר עם היד על הדופק ולא לשנות דבר. דניאל ואייל מחכים להתפתחויות מבחינת עדכוני משרד הבריאות ובתחילת השבוע יחליטו כיצד להתנהל.

מקורב לבני זוג אומר כי יתכן שהנחיות משרד הבריאות יכולות להועיל באירוע בסדר גודל שכזה, שכן יהיה סינון בכמות מאשרי ההגעה בשל החשש להדבקות בנגיף. כידוע, אירועים, מסיבות חברה והופעות עם הרבה פחות מוזמנים משל אייל ודניאל בוטלו, נדחו או שונו בגלל אותן הנחיות חדשות שיצאו אתמול. 

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on