לפני שבועות ספורים טיילור מלכוב הכריזה בראיון על כך שהיא ולירן דנינו שומרים נידה. "זה לא נידה כמו של דתיים", היא אמרה אז והוסיפה: "אני זוכרת את הפעם הראשונה שהלכתי לטבול במקווה. לא ידעתי כלום. לא אשכח את המבט של לירן שחזרתי לאוטו הוא היה מוקסם, לא האמין שעשיתי את זה בשבילו".

דבריה של מלכוב הצליחו לעורר הדים ולהפוך את ערך המילה "נידה", כפי שסיפרנו לכם אז, לערך הנקרא ביותר בויקפדיה. רבים יצאו נגד ההחלטה של מלכוב לשתף בנושא, אחד מהם היה בן זיני, האקס שלה, שעקץ ואמר שהוא לא מבין למה כוכבת ילדים ונוער צריכה לדבר על חיי המין שלה ולחשוף בנות צעירות לכך. "אני מתרכזת בתגובות הטובות וזה מה שחשוב, בגל הטוב שזה הביא איתו", אמרה היום (ג') מלכוב בראיון ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין. "זה מטורף הכמות חיפושים ומטורף הכמות רעש שזה עשה, אני שמחה לראות שאני מובילה טרנדים מסויימים, כיף לראות את זה, עכשיו אני שמחה שכולם יודעים מה זה נידה, מה זה דת".

אפילו בן זיני, בן זוגך לשעבר, אמר - למה צריך להתעסק בחיי המין? "כמו שאמרתי - לתגובות הרעות לא נכנסתי, השתדלתי שלא להתייחס ולא כלום".

זה העליב אותך שזה בא מבן זיני? "לא, ממש לא, אני חושבת שמה שהוא אמר על זה, זה בדיוק אותו דבר כמו לקרוא עוד תגובה ששאר האנשים הגיבו, אין איזשהו היבט ספציפי או התייחסות מיוחדת בגלל שהוא אמר את זה. לא ממש מעניין. באופן כללי, בגלל שאני כל כך שלמה עם הדבר הזה זה לא יכל להזיז לי בשום צורה. אני סופר שלמה עם זה, אז גם השתדלתי לא לראות וגם מה שקראתי לא הזיז ובעיקר צחקתי מכל הממים שרצו, זה הכל, מאוד קליל".

טיילור מלכוב ובן זיני מגיבים לביקורת (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
"לא ממש מעניין". טיילור ובן | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

מה המסר שניסית להעביר פה? "בהיבט המחשבתי שלי, כשסיפרתי על הדבר הזה, לא חשבתי שזה הולך להיות על השער וזה מה שהולכים לדבר איתי עליו והולך להיות בכותרות כל היום, בסך הכל שאלו אותי איך אני מתקרבת לדת ואמרתי שאני שומרת שבת ושומרת נידה, זה הכל, לא פירטתי מעבר, ולכל אלה שרוצים לפרט מעבר - זה שלהם".