דרמה בתכנית הבוקר של רשת 13: הבוקר (ב') מעיין אשכנזי הגיעה לפנאל של ירדן הראל ושי לי שינדלר לדבר קצת על העונה חדשה של "הישרדות". במהלך התכנית, בה ישב גם "מומחה החלומות" מרדכי כהן, הראל ביקשה מאשכנזי לשאול על חלום שהיה לנו ואחרי שעשתה זאת, כהן טען שמשמעות החלום היא "מוות" - אשכנזי המופתעת לא הצליחה להגיב והמנחות ניסו להעביר נושא.

"אם אתה חולם על שיניים שנופלות ואתה לועס אותם, מה זה אומר?", שאלה אשכנזי בתמימות. "זה כבר למתקדמים", ענה לה המומחה, "שיניים בחלום זה רע, רע, רע, רע! הכי רע", הגיב וקבע: "בדרך כלל כשאנחנו חולמים על שיניים זה אומר בשורה רעה, לא עלינו. מישהו מבני המשפחה או חבר הולך לעולמו. הלעיסה של השיניים, זה מוות בלתי הפיך".

אשכנזי, כך ניתן לראות בבירור, נבהלה מאוד, על סף בכי. נוכח במקום סיפר לנו אחרי התקרית שכל מי שהיה שם באותו רגע "היו מזועזעים בזמן אמת מהדברים שנאמרו". כמה מאנשי ההפקה ניגשו למעיין לבקש סליחה, הבהירו לה שהאמירות שלו לא היו במקום וסיפרו כמה הם מופתעים מהתקרית.

מעיין אשכנזי (צילום: פול סגל)
צילום: פול סגל

למרות המבוכה, מעיין נשארה עד סוף הפאנל. "הם ניסו להרגיע את האווירה והסבירו שזה האיש, קצת קיצוני", עוד מוסיפים הנוכחים: "נראה שגם שי לי וירדן היו בהלם ושי לי מיהרה להעביר נושא, כנראה שזה מה שאמרו לה לעשות באוזניה". 

בתגובה לידיעה מעיין אשכנזי מסרה: "הייתי בהלם שזה מה שהוא אמר ועוד בשידור חי. לא ממש האמנתי למה ששמעתי, הייתי בשוק לכמה שניות. אני יודעת שאפילו רבנים לא מדברים ככה, והדבר הראשון שעלה לי בראש ופחדתי ממנו זה שאמא שלי וסבתא שלי צפו. הלכתי עם זה הביתה וישר חייגתי לאמא שלי. תחושה רעה".
 
מרדכי כהן סרב להגיב לידיעה.

מרשת 13 לא נמסרה תגובה.