אורין ג'ולי בת ה-26 התחילה את הרומן שלה עם הנשקים אי שם בשירותה הצבאי - שבתחילתו שירתה בפרקליטות הצבאית ואחרי מאבק עיקש הפכה לאישה הראשונה בחטיבת החילוץ של פיקוד העורף ששירתה בחפ"ק מגד. עוד לפני שיחרורה החלה לעלות תמונות עם נשקים לרשתות החברתיות והפכה לדוגמנית נשק בינלאומית.

"זה לא כמו פעם", סיפרה הבוקר ג'ולי, ששמה נקשר בעבר עם שמו של אבנר נתניהו, בתכנית הבוקר של "פאולה וליאון", "היום אני מדגימת כלי נשק בשביל חברות נשק, משווקת ומייצרת תוכן".

למה חשוב שלאזרחים יהיו יותר קל להוציא רשיונות נשק, ולנשים בפרט?

"מתעוררת צמיחה של נשים שבאמת רוצות להגן על עצמם. אני עכשיו מרגישה בטוחה יותר כשאני יוצאת מהבית כי אני מסתובבת עם נשק עליי. אם עכשיו יבוא עליי איזה גבר, או יהיה פיגוע חס וחלילה, אני גם מכפיל כוח במרחב הציבורי ואני גם בטוחה".

View this post on Instagram

A post shared by Queen Of Guns (@orin_julie)

"זו גם המצאיות הישראלית של החשש מטרור וגם האישה מול הגבר", סיפרה, "התנאים כדי לפתוח באש הם מאוד מחמירים - אבל זאת הרתעה. אני גם מאוד מיומנת עם האקדח, לא יצא לי להשתמש בו תודה לאל וגם שלא יצא. אם אני הולכת ברחוב וזורקים לי הערות מיניות, אני עונה בדרל כלל אבל אם הם רואים את האקדח הם לא אומרים כלום"

"אני בחורה עם נתונים פיזים מכובדים, אפילו שאני לא מצטלמת בבגדי ים, הרבה אנשים  תופסים אותי פרובקטיבית. אני אוהבת בגדים צמודים וזה שיש עליי אקדח שהוא מיליטנטי ומצ'ואיסטי, לא אומר שאני צריכה להתלבש אחרת. אני אזרחית נושאת נשק ולובשת מה שבא לי".

את לא מפחדת שכולם יסתובבו עם נשק?

"לא אמרתי אקדח לכל אזרח, המטרה שלי היא שאנשים מיומנים שעברו הכשרות יוכלו להסתובב עם נשק. המון פיגועים סוכלו על ידי אזרחים חמושים ומיומנים לפני שהמשטרה הגיעה"

.

View this post on Instagram

A post shared by Queen Of Guns (@orin_julie)

מאיפה תחושת השליחות?

"לא הייתי מי שאני היום אם מה שקרה לי לא היה קורה. בגיל 8 הייתי קורבן לפגיעה מינית ואז שוב בגיל 15. הייתי ילדה פחדנית ושקטה ואחרי שהגעתי לצבא והחזקתי נשק ולמדתי קצת קרב מגע, התפתח לי הביטחון. הייתי צריכה מישהו חזק שיעמוד לצידי, ולא היה - אז הפכתי בעצמי לחזקה".

View this post on Instagram

A post shared by Queen Of Guns (@orin_julie)