הבוקר (ד') סיפרנו לכם על תמונות ההריון המדהימות של האיט גירל האולטימטיבית, דנה זרמון. הכוכבת הצטלמה בשיאו של החודש התשיעי להריונה עם בד לבן שקוף ורטוב על גופה, והצליחה לעלף את מערכת mako סלבס ואת המעריצים ברשתות. בין מאות התגובות המפרגנות, רבים בחרו לבקר את דנה על התמונות המדהימות – ויצאו למתקפה ברשתות.

"באמת נראה לך לגיטימי בתור אישה נשואה שיש לה בעל בבית להעלות תמונה כזאת בעירום?", תקפה אחת המגיבות. "יש לך גבר בבית שאמור להנות מהיופי הזה, לא כל גברי ישראל. במקום להיות אישה פרטית את הופכת להיות אישה של כולם, כי גבר זר שרואה את זה מכניס את היד למכנסיים ומסיים אחרי כמה דקות. זה באמת המסר שאת רוצה להעביר?". מגיבה אחרת הוסיפה אש למדורה, כשכתבה: "אישה נשואה עם ילד בדרך. יש גם גברים שעוקבים אחריך ורואים את העירום שלך. את מכשילה גם גברים נשואים או כאלה עם בנות זוג".

מגיבים זועמים על דנה זרמון (צילום: מתוך instagram, צילום מסך)
"מתביישת בך". המגיבים זועמים על דנה זרמון | צילום: מתוך instagram, צילום מסך
מגיבים זועמים על דנה זרמון (צילום: מתוך instagram, צילום מסך)
איש איש באמונתו? המגיבים זועמים | צילום: מתוך instagram, צילום מסך

עשרות מגיבים התייצבו לצידה של דנה ותקפו את המגיבים שבחרו לבקר אותה. "דווקא גוף האדם והטבע הוא אומנות, יצירת השם. אין בעיה להראות את מה שהשם יצר בעצמו. זה לא בעיה שלה שהגבר מכניס את היד למכנסיים אלה בעיה שלו. היא לא אחראית לזה. מי שקשה לו שלא יסתכל".

 

מטעמה של דנה זרמון נמסר: "אני גאה בגוף שלי, גאה לייצג נשים בכל מידה ומשקל וגאה לייצג הריון בריא, עם כל הכח שבדבר! הריון זה הדבר הכי יפה וטבעי שעובר על גוף האישה ורציתי לחגוג את הרגע הזה ושתשאר מזכרת לכל החיים. אני בטוחה שגם בני היקר, ישמח לראות את אמא שלו מתפארת בבטן שהוא יצר".

 

דנה זרמון בחודש תשיעי. יוני 2021 (צילום: דודי חסון, יחסי ציבור)
אין דברים כאלה. דנה זרמון | צילום: דודי חסון, יחסי ציבור