עוזי אזולאי ומאיה בוסקילה עלו לא מעט לכותרות בשנה החולפת. הפרידה בין השניים עברה מהר מאוד לפתיחת הליך גירושים, חילופי האשמות בכלי התקשורת וברשתות החברתיות ותקופה מורכבת עבור שניהם. השניים התחתנו בספטמבר 2019, אחרי שהיו למעלה משנה יחד.

כעת, ימים ספורים אחרי שהגירושים בין השניים נחתמו כדת וכדין, אזולאי מדבר לראשונה: "אני ומאיה במערכת יחסים טובה יותר מאשר כשהיינו נשואים. לא כל אדם מתאים להיות במערכת יחסים זוגית - אבל אפשר לנהל יחסים טובים ללא נשואים", טוען אזולאי בשיחה עם mako סלבס. "אנחנו כבר חודשיים גרושים, שמרנו את זה בסוד. לא אני ולא מאיה התכוונו לפגוע אחד בשנייה ודברים הוצאו מפרופורציות על ידי כל מי אנשים שהתחזו למקורבים".

סלבסיכום, 07.05.2019 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עוזי אזולאי)
"אנחנו במערכת יחסים טובה יותר כשאנחנו לא נשואים". מאיה ועוזי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עוזי אזולאי

"אחרי שהתגרשנו ליבינו את העניינים בינינו. הבנו שהרבה נשמות 'טובות' גרמו לפגיעה במערכת היחסים שלנו. היום שאנחנו לא נשואים אין בינינו אנרגיות רעות, אנחנו לא מחויבים אחד לשני ומערכת היחסים חזרה להיות טובה כמו לפני החתונה שלנו", ציין אזולאי.

ומה לגבי קאמבק? "כרגע טוב לנו ככה", אזולאי מבהיר. "לגבי העתיד אנחנו לא פוסלים שום דבר. הזמן ייעשה את שלו. טוב לנו ככה, אבל כנראה שלא נתחתן שוב.  "ביני לבין מאיה יש אהבה גדולה מאוד. לא רק מבחינה הרומנטית אלא מבחינה האנושית. יש הערכה הדדית בינינו. אנחנו יכולים לחלק את האהבה שלנו להרבה זוגות בעולם ועדיין לא תחסר לנו האהבה".