כארבעה ימים אחרי שהביאה לעולם את בתה הבכורה, מאיה ורטהיימר, אסף זמיר ואסיה מרים השתחררו ממלונית בייבי ליס שבאיכילוב אחרי קצת התאוששות והתאקלמות ויצאו אל ביתם בפעם הראשונה עם סטטוס חדש מהניילון - הורים.

לכולנו היה ברור שברגע שורטהיימר תשתחרר מבית החולים ותצא לביתה היא לא תראה כמו מישהי שהרגע ילדה - היא, זמיר והתינוקת יצאו מהמלונית שמחים, מחויכים ובעיקר רעננים.

"אחות של אסף הציעה את השם אסיה", סיפרה לנו מאיה כששאלנו אותה על הבחירה המיוחדת, "וזה מצחיק כי זה יוצא השמות שלנו, אסף ומאיה. מרים זה על שם סבתי זכרונה לברכה".

מאיה ורטהיימר יוצאת מבית חולים, ינואר 2020
נראה שהיו צחוקים במלונית. ההורים הטריים מאיה ורטהיימר ואסף זמיר | צילום: צילום פרטי
מאיה ורטהיימר יוצאת מבית חולים, ינואר 2020
מתוקים ומתוקתקים | צילום: צילום פרטי

כזכור, מאיה הגיעה לבית החולים אחרי הריון מתוקשר, פוטוגני ובריא של תשעה חודשים, והפכה לאמא בפעם הראשונה. הבשורה הזו ריגשה לא מעט מעירצים וקוראים, מאחר וורטהיימר שיתפה לא פעם את טיפולי הפוריות הקשיים איתם התמודדה בדרך להריון המחיול. 

מאיה ורטהיימר יוצאת מבית חולים, ינואר 2020
מחכים לתמונה של אסיה מרים | צילום: צילום פרטי
מאיה ורטהיימר יוצאת מבית חולים, ינואר 2020
נניח לכם, שיהיה בהצלחה! | צילום: צילום פרטי
_OBJ

יומיים אחרי שהפכה לאמא טרייה, ורטהיימר פרסמה פוסט ראשון בעמוד האינסטגרם שלה והתייחסה לסטטוס החדש ולשם המיוחד שבחרו לתינוקת: "ביום שבת בשעה 02:20 בלילה, הגיעה לעולם הבת הבכורה שלנו. ברוכה הבאה אסיה מרים זמיר. אני מרגישה שהלב שלי במימדים חדשים שתיכף יבואו להתלונן שהוא חוסם פה את מחלקת יולדות".