צילום וראיון: גיא עקיבא

ימים ספורים אחרי שסיפרנו לכם על הזוגיות החדשה של מעיין אשכנזי, היא כבר עלתה על בגדי חורף והגיעה לצילומי הקמפיין החדש שלה. "מדהים, מאוד מתרגשת להיות ביום הזה", סיפרה לנו על הסט. "נבחרתי להיות הפרדנטורית של  TwentySix לכבוד החורף של 2022. בא לי לקחת מפה הכל הביתה!".

מזל טוב על הזוגיות החדשה. חמסה. ספרי הכל!

"אני אספר ממש הכל כשתסגור את המצלמה".

אני יודע שקוראים לו דור... מה שם המשפחה ובן כמה הוא?

"לא אומרת. הוא שנתיים מתחתיי. הוא בן 28".

איפה הכרתם?

"אירוע של חברים משותפים, לפני חודשיים בברית. אני אגלה לך סקופ: אני התחלתי איתו. עשיתי לו עיניים ואז ביררתי עליו".

ומה הוא עושה בחיים?

"לא אומרת עדיין! אני אגיד לך, חיכיתי המון זמן שיגיע לי משהו לחיים שהוא כ"כ טוב, טהור ואמיתי. מאז שיצאתי מ'הישרדות' יצא לי לחוות כל כך הרבה רוע מאנשים, ובגלל שמה שקורה ביננו כל כך טוב, בא לי לשמור את זה לעצמי. ביננו, הלוואי ויכולתי לשמור את זה רק לעצמי לעוד הרבה זמן אבל אני בחרתי את העולם ואין מה לעשות. כל עוד אני יכולה קצת...  אז אני עושה את זה. אנחנו לא מסתגרים בבית, אנחנו יוצאים, מבלים ומי שבמקרה ראה זכה. כרגע כל עוד זה תלוי בי אני רוצה לשמור לעצמי עוד קצת".

זה נשמע רציני

"כן הוא יהיה בעלי. בדוק".

יום ההולדת של מיכל הקטנה. נובמבר 2021 (צילום: אור גפן)
צילום: אור גפן

באמת זאת הפעם הראשונה מז הפרידה מאביחי שאת מצהירה על זוגיות, מה שונה הפעם?

"כן, היו הרבה שמועות. לפני 'הישרדות' הייתי בקשר עם בחור באמת מקסים אבל הנסיעה ל'הישרדות' הייתה לי כמו עצם בגגרון, זה היה משהו גדול עבורי, חודשיים צילומים, רציתי לעשות את זה בלי שמישהו מחכה לי בארץ. רציתי ראש שקט. בגלל זה זה נגמר. אחרי שחזרתי לארץ זה נגמר באהבה ובטוב. עכשיו כשאין איזו טיסה ארוכה בדרך ובאמת אני כ"כ פנויה לזה ורוצה את זה כבר ממקום שלם אמיתי וטוב. כשזה הגיע עכשיו, הכימיה הייתה מהרגע הראשון. כל החיים הוא היה לידי, הוא גר כמה רחובות ממני".

את מוכנה לחתונה?

"בלי לחץ אבל אני מוכנה. תכף בת 31. אני מאמינה שגם זה ימשיך כמו עכשיו, הלוואי טבעת".

ומה עם ילדים?

"הלוואי. שאלוהים יתן לי את המתנה הזאת זה תלוי בבורא עולם".

את ואביחי בקשר?

"זה נגמר לפני שנה וחצי, בהכלה אהבה וכבוד. מאחלת לכולכם שאם כבר נפרדים - שהזוגיות תסתיים ככה. אנחנו בכלל לא בקשר, הוא חזר לאילת ובזוגיות. אני יכולה להגיד שאם הוא יחייג אליי בחמש בבוקר אני אעמוד דום בשבילו. אני מכבדת אותו והוא יקר ללב שלי ואת העבר אי אפשר למחוק. עברנו הרבה והוא לימד אותי להיות בן אדם טוב יותר. אני אשמור לו תמיד על החסד הזה".

אירוע זאביק דרור (צילום: רפי דלויה, יחצ)
צילום: רפי דלויה, יחצ

הוא יודע שאת בזוגיות חדשה? מפרגן?

"אולי הוא שמע מכם, אתם עשיתם פרסום ראשון! אני מפרגנת לו. רוצה לשמוע משהו? אני מדליקה כל יום שישי נרות ומתפללת על הראייה שלו. הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי".