בראשון הקרוב (אחרי החדשות בקשת 12) ישודר תחקיר "חשיפה" ובו שורת נשים יעידו לראשונה כי סוכן הדוגמניות, שי אביטל, הטריד אותן מינית. יומיים לפני השידור, החליטה הילה קרוגמן, כוכבת ריאליטי שהשתתפה ב-"TLV - עושים את תל אביב", לשתף בעמוד האינסטגרם שלה עדות נוספת כנגד סוכן הדוגמניות שי אביטל, לפיה הוא ניסה לכפות את עצמו עליה לכאורה, והתעלל בה נפשית. 

"ביום א' ב"חשיפה" עם חיים אתגר תפורסם ידיעה שחיכיתי לה יותר מעשור - שי אביטל, סוכן דוגמניות מהחזקים בתעשייה ואחד מחלאות האדם הגדולות שנתקלתי בהם בחיי, מואשם בהטרדות מיניות", כתבה קרוגמן בפוסט.

"עכשיו אני יכולה לפרוק לפחות חלק מהתלאות שעברתי בגללו. יש ביניכם שיגידו "למה לא דיברת עד עכשיו", אז תדעו, שדיברתי. כל פעם ששמו עלה בשיחות שונות, מיד חלקתי את החוויות המרות שלי ממנו וזה מה שיכולתי לעשות בזמנו. אנחנו חיים בעולם שללא הוכחות חותכות וכנגד אנשים חזקים ומקושרים, מאוד קשה לקום. שנים הוא התעלל בי עם לשון חלקלקה שלגמרי יכלה להשתמע לשתי פנים. זו הייתה דרך הפעולה שלו, נגדי ונגד נשים אחרות וזה מה שהקשה על עשיית הצעד הזה". 

View this post on Instagram

A post shared by Hila Krugman (@hilakrugman)

"כמו רבות, הגעתי אליו עם חלום להיות דוגמנית. הוא היה סוכן רציני ושמו הלך לפניו. כשהייתי בת 19 הוא ניסה לנשק אותי, ככה פתאום. רכנתי אחורה ומיהרתי ולשנות נושא. מרוב הלם לא ידעתי איך להגיב. זו הייתה הפעם היחידה שהוא ניסה לכפות את עצמו עליי בצורה פיזית. עכשיו כשאני שומעת עדויות של בנות אחרות, כנראה שהיה לי "מזל". האמנתי שאם הייתי מספרת, הקריירה שחלמתי עליה תלך לפח. כי זה מה שהוא היה עושה - גורם לך לחשוב שהוא מעוניין בך, כדי שלא תראי בזה הטרדה אלא ניסיון חיזור. כי את ילדה צעירה עם חלומות גדולים שלא מבינה כלום מהחיים אז את המטרה הכי קלה, ואם את רוצה להצליח כדאי מאוד שתזרמי או לפחות תסתמי". 

"שנים שלח לי הודעות, מבטיח שאם לא אשתף פעולה, אוכל לעשות "טבלאות" כדי לחשב כמה הפסדתי. לשמחתי לא נפלתי לשידולים שלו, אך עדיין, בכל הזדמנות הוא שם לי רגליים. אם זה אודישנים, הזדמנויות עסקיות, פגישות עם סוכנים אחרים שהלכו מעולה ויום למחרת כאילו בלעה אותם האדמה, הוא דאג באופן אישי שאבין שבלעדיו אני לא אצליח. קשה לי להסביר מה זה עושה לנפש של ילדה שבסה"כ רצתה להגשים חלום, לקבל סטירות לחי על ימין ועל שמאל, כשהדבר שעיכב אותה, לפי דברי מישהו מהתעשייה שזרק את המילים הבאות כלאחר יד, הוא ש"הסתכסכתי עם האיש הלא נכון". 

הילה קרוגמן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של הילה קרוגמן, instagram)
ההתכתבות של קרוגמן ואביטל | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של הילה קרוגמן, instagram

"את ההודעות הנ"ל קיבלתי אחרי שהתראינו ובחרתי להתעלם ממנו. מיותר לציין שהמילים הנמוכות והפוגעניות האלו מסעירות אותי עד היום. צילמתי את המסך וידעתי שיום יגיע ואוכל להשתמש בהן לחשוף את חלאת האדם שהוא. כל כלב מגיע יומו. עכשיו אני אמא, ואעשה הכל כדי שהבת שלי לא תגדל בעולם שכדי להגשים את עצמה היא תצטרך למכור את נשמתה. אעשה כל שביכולתי כדי שאנשים כמוהו יישבו מאחורי סורג ובריח. אני עושה את זה בפנים חשופות וללא פחד מוכנה להילחם. מאושרת שאחרי שנים של התעללות, הגיע התור שלי, שלנו, להראות לאיש הזה מי פה בעמדת הכוח האמיתית".

משי אביטל טרם התקבלה תגובה.