ישראלים רבים החליטו לקראת הסגר השני לארוז את כמה חפצים במזוודה, לעלות על טיסה, ולבלות שבועות ארוכים באיים אקזוטיים מעבר לים. אם הגעתם לשדה התעופה בשבועות האחרונים סביר להניח שנטלי דדון הייתה בו לא הרבה לפניכם, כי את התקופה האחרונה העבירה הדוגמנית יחד עם בן הזוג, עמית פרליס, ובנם המשותף, ריף – בחופשה חלומית בטורקיה.

זמן לא רב לפני שנטלי נפרדה מהבית המפואר ועברה למצב נופש על חוף חלומי, היא קיבלה למשפחתה הקטנה והאוהבת כלב חדש ומתוק, אותו פרסמה פעמים רבות בעמוד האינסטגרם הפעיל שלה. כעת, כשהשבועות עוברים ונטלי כבר חזרה לארץ – גולשים רבים תהו מה עלה בגורלו של הכלב, שלא נראה מבלה עם המשפחה המאושרת בחו"ל. ביררנו עם נטלי מה הסיפור סביב הכלב ומדוע הוא לא מופיע יותר בסטוריז ובתמונות שהיא מפרסמת מדי יום.

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

"חברה והילדים שלה שמרו על הכלב בתקופה שלא היינו, ומאוד נקשרו אליו", היא הסבירה. "למרות כל המאמצים שלי לחבר ביניהם – ריף עדיין מאוד מפחד ממנו, וכואב לי הלב מהמחשבה על להעביר אותו מבית לבית. העדפתי שיהיה לו בית חם, ובעתיד אביא לריף כלב קטן יותר שיהיה לו יותר קל להתחבר אליו. אנחנו נמשיך לפגוש אותו, אבל זה המקום להגיד שחשוב ללכת עם הילדים כשבוחרים כלב, ולוודא שהם מתחברים".

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on