אחרי פחות משנת נישואים אחת ובת משותפת בת שלושה חודשים, טהוניה רובל ויניב בן משה החליטו לפרק את החבילה. הדוגמנית, המגישה וזוכת "האח הגדול" שהכירה את בן זוגה לשעבר בעזרת רב ששידך בניהם כמה חודשים ספורים לפני החתונה, חשפה ב"חשיפה" כי הם נמצאים בהליכי גירושים.

בזמן שרוב התגובות שקיבלה רובל לחשיפה שלה היו דווקא כאלו שביקשו לנחם אותה ולשלוח חיבוק וירטואלי ותומך, מגיבה כתבה שטהוניה "בלתי נסבלת" ויניב נחלץ לעזרתה וענה לה. בסוף השבוע האחרון, צופה אחרת העזה לגדף את טהוניה ולכתוב לה בפרטי הודעה עם מילים קשות לקריאה, אך כפי שלמדנו להכיר אותה עוד בימי "האח הגדול" ברור היה כי היא לא מתכוונת לשתוק.

"טהוניה החמודה", פתחה אותה מגיבה (שמה שמור במערכת) את דבריה לטהוניה והמשיכה: "רציתי להגיד לך שאת פשוט דוחה אותי. לא מגיע לך לדגמן כי מה שאני רואה זה גוש ח*א עם עיניים. לא יותר מזה, ואני אומרת לך את זה בצורה הכי עדינה ולא בגלל צבע העור שלך אז אל תתחילי לצעוק 'גזענית'. זה בגלל הפה ג'ורה שלך שאני נגעלת ממנו ואם כבר כוש*ת ופה ג'ורה אז על הפנים! את כל כך דוחה אותי שאני רוצה להרוג אותך בסבל, כל יום להוריד לך אצבע מהיד ורק אז לשרוף אותך. טפי עלייך".

טהוניה רובל על השיעור החשוב שלמדה (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
לא שותקת. טהוניה רובל מחזירה באהבה לשנאה שקיבלה | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12
טהוניה רובל עונה לטוקבק. אוקטובר 2020 (צילום: מתוך instagram)
קשה לקריאה. הסטורי שטהוניה העלתה | צילום: מתוך instagram

טהוניה, בדיוק כמו כל מי שזכה לקרוא את התגובה הזאת, הייתה כנראה בשוק טוטאלי. תוך רגעים ספורים היא כבר העלתה את התגובה לסטורי שלה וחלקה אותה עם עוקביה הרבים והנאמנים כשהיא לא שוכחת לתייג את המגיבה למען יראו ויראו, אך הדברים ממש לא מסתיימים כאן.

"לא מפחיד אותי שהעלת לסטורי", כתבה לה ואילו טהוניה ענתה: "אני לא מנסה להפחיד אותך. למרות המילים שלך אני אומרת תודה ושולחת לך ים של אהבה". "כי את טובת לב נכון?" המשיכה בקו המכוער, "לא יעזור לך מאמי, רוע זה רוע - נשאר איתך לכל החיים", וכאן כבר טהוניה הפסיקה להגיב. כל הכבוד לטהוניה, ואנחנו מזכירים למגיבים שלמילים יש כוח.

טהוניה רובל עונה לטוקבק. אוקטובר 2020 (צילום: מתוך instagram)
"רוע זה רוע". הפוסל במומו? | צילום: מתוך instagram