שמו של יניב בן משה מככב לאחרונה לא מעט בכותרות: הכל התחיל כשגרושתו טהוניה רובל התראיינה וסיפרה שנהג כלפיה באלימות לכאורה אחר כך הוא הגיב כשהעלה לרשתות החברתיות וידאו שלה שצילם ללא ידיעתו, אז הגיע התחקיר ובשבוע שעבר הצטרפה לחגיגה התגובה של בת הזוג הנוכחית, דולב סאלם, שיצאה למתקפה.

כפי שנודע לנו היום, בן משה תוקף גולשים שמגיבים נגדו ונגד מוכרת הכלבים דולב, בהודעות פרטיות באינסטגרם. חלק מהנמענים של בן משה לא התייחסו אך חלק לא הצליחו להתעלם מהאופי האלים של המסרים שקיבלו מבן משה והחליטו לדווח עליו לאינסטגרם.

"מקווה בשבילך שהאבא של הילדים שלך מחנך אותם והוא הדוגמה שלהם כי ממך אם הם צריכים ללמוד אני מרחם עליהם מסכנים", כתב לאחת מהן שהעזה לצאת נגד דולב בדיון ציבורי. "אחת כמוך לא יכולה לנקות את החרא של הבעל חיים שלה. את תלכלכי על האישה שלי יא מסכנה ממורמרמת וקנאית. את מקסימום יכולה לצחצח לה את הנעליים ואולי יהיה לך מזל ללמוד ממנה מה זאת אישה".

יניב בן משה (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

כזכור, רובל הגישה תביעה נגד זוגתו הנוכחית של בן משה הגרובש שלה, דולב, בגין לשון הרע על סך 100 אלף שקלים. סאלם ענתה לה בתכנית הרשת של שי מלול, tvgram, "אני לא אמרתי משהו לא בסדר, או משהו שאני מתחרטת עליו. מה אני אמרתי לא בסדר? שהיא לא נורמלית? שהיא לא מכבדת את האדם שכלכל אותה? היא שבוע לא הייתה בכותרות אז היא מחפשת", הטיחה דולב. "יניב תובע אותה בכל כך הרבה כסף ואני עוד שכנעתי אותו, אל תתבע אותה, אמא של הילדה שלך, חראם. אבל עכשיו? האישה הזאת לא נחה".

יניב בן משה מסר בתגובה: "שלא יחמיאו לעצמם שאני תוקף סך הכל סביר להניח שמדובר באנשים צבועים שלא קיבלו מתנה כלב מדולב אז הם מלכלכים עליה ברשתות. ולהבדיל מהם אני שולח בפרטי בשביל לא להראות את הצביעות שלהם ברשתות. אני לא מחפש שיפרסמו את התגובות שלי בשביל פרסום".