2020 תזכר לנצח כשנה בה חווינו את משבר הקורונה העולמי וגם את הפרידה הקשה של מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. השניים הפרידו כוחות אחרי 3 שנות זוגיות ומגורים משותפים, כשברקע לא מעט דיבורים על חתונה. בשבועות האחרונים ספגה אשכנזי תגובות והודעות קשות מצד עוקבים שטענו שהיא עזבה אותו בגלל שהוא לוקה בראייתו, אך גם היא וגם אביחי הבהירו כי למחלה של אביחי אין כל קשר לסיבות הפרידה, ומדובר בהחלטה משותפת.

לא מן הנמנע שאחרי פרידה כל כך מתוקשרת, עוקביה האדוקים של מעיין ברשתות החברתיות יעקבו אחר כל צעד שלה. לאחרונה היא החלה לעקוב אחרי כדורגלן העונה לשם שלומי אזולאי, מה שגרם לרבים לחשוד שמדובר בגבר חדש בחייה. עוד כששאלנו את מעיין על הנושא בזמנו, היא טענה ששלומי הוא חבר טוב מעבר והוא אף אקסית של חברה משותפת שלהם והבהירה כי לא קורה ביניהם שום דבר מעבר ליחסי חברות קרובים שהתדהקו לאחרונה.

מעיין אשכנזי, שלומי אזולאי (צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי)
שלום שלום. שלומי אזולאי | צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי

למרות ההסבר של אשכנזי, מעריצים של מעיין ואביחי לא הרפו מהנושא ומצאו לא מעט הוכחות לקשר הקרוב בין מעיין לשלומי. הם מבלים יחד לא מעט עם חברים משותפים, ביניהם גם דודו אהרון ונטלי לוי, חבריה של מעיין אשכנזי. אם זה לא מספיק, אותם עוקבים אדוקים גילו כי אתמול (א') מעיין ושלומי בילו יחד בארוחת שף פרטית באשדוד יחד עם חברים נוספים, ושמו לב כי השף החל לעקוב אחר מעיין ושלומי זמן קצר לאחר שהסתיימה הארוחה. בסטוריז שעלו מהארוחה הפרטית לא צולמו פניהם של מעיין ושלומי בשולחן, אך המלאכה הושלמה כשכפות הידיים של השניים זוהו באחד הסרטונים.

כשביקשנו ממעיין להגיב לאחר שהממצאים עלו ברשתות החברתיות, היא אמרה בשיחה עם mako כי היא ושלומי לא ביחד, אך לא שללה את האפשרות שזה עלול להתממש בעתיד הקרוב: שלומי אזולאי והחברים שלו הם ידידים טובים שלי מאוד. אין עדיין משהו. כשיהיה מבטיחה לשתף".

 

מעיין אשכנזי, שלומי אזולאי (צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי)
עקבה ועוררה עניין. מעיין אשכנזי | צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי

מעיין אשכנזי, שלומי אזולאי (צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי)
בילו יחד באשדוד. צילום המסך מהסטורי של השף הפרטי | צילום: מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי ושלומי אזולאי