כבר לפני שנתיים, אי שם ב-2018 שנראית כל כך רחוקה ונטולת מגיפות עולמיות, מירי בוהדנה (43) חשפה כי איש העסקים בבו קובו (69) הציע לה נישואים. "אין אולם ואין שמלה, זה יכול להיות מחר, עוד שבוע, עוד שנה ואולי גם לא", הבהירה אז בוהדנה והרגיעה את הרוחות. "הכל עניין של הצהרת כוונות והעיקר שאנחנו מאושרים".

בוהדנה, כידוע, מנהלת מערכת יחסים כבר 18 שנים עם איש העסקים בבו קובו. השניים הביאו לעולם שלושה ילדים משותפים מבלי לעבור ברבנות קודם. כעת חשפה בוהדנה בראיון ל"לאישה" כי שנתיים אחרי הצהרת הכוונות, היא ובבו נישאו זה לזו בחתונה חשאית שהתקיימה בבית כנסת בתל אביב בנוכחות מצומצמת של בני משפחה וחברים קרובים בלבד

לדבריה, בבו הבחין כי היא מדליקה נרות שבת ללא כיסוי ראש ותהה מדוע. "עניתי לו שאישה שלא נשואה כדת וכדין לא מחויבת לשים כיסוי ראש, ואז הוא זרק: 'טוב, אז בשבוע הבא אנחנו מתחתנים'", סיפרה בוהדנה על ההחלטה, "אני כזה אומרת 'אוקיי' וממשיכה בשלי, כאילו לא התחוללה כאן כרגע דרמה".

מירי בוהדנה על השער של לאישה (צילום: דביר כחלון, יחסי ציבור)
חתונה חשאית. מירי בוהדנה | צילום: דביר כחלון, יחסי ציבור

"כולם היו עם מסכות בחתונה, אני לבשתי שמלה לבנה ופשוטה של זארה, וגמרנו את זה ברבע שעה", היא סיפרה על האירוע הסודי והמצומצם. "אף פעם לא חלמתי על אירוע גדול והמוני, אולי בגיל 20 כשדגמנתי שמלות כלה ורציתי להיות מלכה ליום אחד. מאז עבר לי החשק, גם לפני הקורונה לא הייתי עושה חתונה גדולה, אבל לא תיארתי לעצמי שאתחתן בלי ההורים שלי, ובלי לעדכן אותם בכלל. זה היה במחטף, לא אמרנו כלום לאף אחד".

בר מצווה רוברטו בן שושן, ספטמבר 2019 (צילום: אביב חופי)
התחתנו כדת וכדין. בוהדנה וקובו | צילום: אביב חופי