רק לפני מספר ימים, תשעה חודשים מרגשים של המתנה הגיעו לסופם ושרית חדד הגיעה לבית החולים ויצאה ממנו עם תינוקת קטנה ומתוקה, אחות לנויה בתה הבכורה בת השנתיים וחצי. היום (שישי) חשפה הזמרת את השם הנבחר לבייבי הקטנה, בפוסט מרגש ומתוק במיוחד.

"עברתי בפעם השניה חוויה שאי אפשר להסביר במילים", כתבה חדד לצד תמונתן של שתי בנותיה הקטנות, "פתאום נזכרתי שוב איזו מתנה השם נתן לי שזכיתי לייצר חיים חדשים. תינוקת חדשה שמרחיבה את המשפחה ועוד יותר את הלב. ברוכה הבאה שירה שלנו, חיכינו לך כל כך הרבה זמן".

View this post on Instagram

ביום שבת האחרון עברתי בפעם השניה חוויה שאי אפשר להסביר במילים,פתאום נזכרתי שוב איזו מתנה השם נתן לי שזכיתי לייצר חיים חדשים. תינוקת חדשה שמרחיבה את המשפחה ועוד יותר את הלב. שתהפוך יום ללילה ולילה ליום, שתגדיל את כמות הדאגה שלי, ושתהיה השעון המעורר הכי מדהים בעולם, עכשיו הלב מרגיש שלם. תודה לכם על האהבה ששלחתם אלי השבוע מכל כיוון. ברוכה הבאה שירה שלנו, חיכינו לך כל כך הרבה זמן❤

A post shared by שרית חדד (@sarithadadofficial) on

בספטמבר 2017 הביאה לעולם את נויה, ומאז החיוכים לא מפסיקים להפציץ את הפיד. ברוכה הבאה שירה הקטנה, בחרת לך תקופה מיוחדת להיוולד בה. המון מזל טוב לאמא שרית ולאחות הגדולה נויה.