לחשושים רבים בביצה המקומית החלו בחודשים האחרונים על כך שאיתי לוי עוזב את "ליאם הפקות", המשרד שייצג אותו עד היום בבעלות אייל גולן ובני פרץ. כידוע, גולן ופרץ נקלעו לסכסוך אישי ועסקי, דבר שהשפיע רבות על המשרד ועל מיוצגיו, שביניהם שמות גדולים כמו איתי לוי ונסרין קדרי.

בצל הקשיים בין אייל לבני, שאף לא הגיע לחתונה של גולן לפני כשבועיים, מי שנשאל על הנושא לא מעט הוא איתי בכבודו ובעצמו, אחד הכוכבים הבולטים בתעשייה המקומית. איתי ניפץ את השמועות על כך שהוא עוזב את המשרד והגיע לחתונה של אייל, אך רק בשבוע החולף מצאנו עקיצה קטנה של דניאל גרינברג לכיוונו של איתי, כשמקורבים מספרים כי לוי החליט לעשות הופעות "לייב" ברשתות החברתיות, אחרי שאייל עשה זאת לראשונה. "הזהרו מחיקויים", כתבה גרינברג באינסטגרם.

אייל גולן ואיתי לוי. מרץ 2020
"לשמור על הכבוד והיחסים, זה לא קל". לוי וגולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של איתי לוי ואייל גולן

היום (ב') לוי עלה לתכנית הלייב של אמירה בוזגלו, "שמח בבידוד", המשודרת באינסטגרם הרשמי של mako בימי שני ורביעי בין 14:00 ל-16:00. "מערכת היחסים שלי ושל אייל זה משהו שמאוד קשה בעולם המוזיקה ובחיים בכלל", סיפרה לוי לבוזגלו. "מדובר פה בשני אמנים, מדובר פה באדם שהוא היסטוריה מהלכת ובבחור צעיר. צריך לדעת לשמור על הפערים ולשמור על ההירכיה - זה הדבר הכי קשה שיכול להיות".

"זה קשה בייחוד שיש עכברים קטנים שבוחשים - ואנחנו נתפוס אותם, זה עניין של זמן. לשמור על הכבוד שלנו במשך שש שנים זה משהו שהוא לא מובן מאליו בעיני. נראה לי שאני יודע מי העכברים שמלחששים ובוחשים, למרות שאני מאמין שכולם אנשים טובים. אני אוהב את אייל אהבת נפש, אין שמח ממני בהצלחה שלו. כל שיר שהוא מוציא אני הראשון שמפרגן. זו בשבילי זכות ענקית להיות לידו, זה מה שחשוב. הייתי אצלו בחתונה, רקדתי... הכל טוב. אני כל כך שמח בשבילו ואלוהים איתו".

לוי נשאל ע"י בוזגלו והגולשים מה צריך לעשות כדי שהוא יחזור לארוסתו לשעבר, הדר חיון, ואילו הוא השיב בציניות: "צריך שתשמעו את האלבום החדש שלי ותבינו".

_OBJ