את מה שקרה הבוקר אייל גולן לא יכל לדמיין שיקרה. סרטון שפורסם ברשת ובו הוא תועד קרוב לאישה אלמונית, תוך כדי שהם חוגגים יחד בדובאי והוא מנשק אותה בלחי, הפך ויראלי וגרר תגובות קשות נגדו. אמנם הסרטון פורסם על מנת להראות כי אייל לא שמר על ההנחיות או על מרחק, אך בפועל, התגובות כולן עסקו בקרבה לאותה אישה.

גולן מיהר להבהיר כי מדובר במיקי נמני, אשתו של חברו הטוב, רונן, נמני, מהבעלים של קבוצת "קפה קפה" ולהם ארבעה ילדים. מיקי ורונן היו עם אייל וחיים רביבו בדובאי, שם הם צולמו יחדיו. "מיקי היא כמו אחותי, היא ובעלה רונן הם חברים טובים שלי מזה שנים רבות", כתב אייל. "נפגשנו בדובאי לאחר שלא התראינו כל תקופת הקורונה, הם זוג יקר ואהוב ובילינו ביחד כהרגלנו. אני לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ובטח לילדיי בגלל סרטון שהוצא לחלוטין מהקשרו".

אייל גולן ומיקי מדובאי. דצמבר 2020 (צילום: מתוך instagram)
עברו בוקר קשה. אייל גולן ומיקי | צילום: מתוך instagram

בתגובה בלעדית ל-mako סלבס, מתארת מיקי את הבוקר שעבר עליה מרגע פרסום הסרטון ואת הקושי הרב סביב העניין. "אייל גולן הוא חבר טוב של משפחתנו הרבה לפני שהוא הזמר הכי גדול בישראל", היא הבהירה בפנינו. "בילינו ביחד בסוף השבוע בדובאי והוא כ"כ שמר על פרטיותו והיה רק עם המעגל הקרוב אליו, כל כך כואב לי מה שקורה. אני אשת משפחה, אמא לילדים, בסך הכל ביליתי עם בעלי וחבריו שהם כמו משפחה עבורנו".

"זה לא פייר לפגוע בשמו הטוב, חבל לייצר כותרות על גבם של אנשים שיש מאחוריהם משפחה שנפגעת מזה", הוסיפה מיקי. "הנפש של הילדים בעיקר היא כל כך עדינה, אשתו דניאל שילדה תינוקת מדהימה ממש לא מזמן והוא כל החופשה סיפר כמה הוא מתגעגע והיא חסרה לו - למה מגיע להם לעבור את זה?".


"אם אני כאנונימית נאלצתי להתעורר בבוקר להתמודדות כזאת קשה, לא יכולה לדמיין מה עוברים כל אותם מפורסמים על בסיס יומי", היא סיכמה את דבריה. "בבקשה, תפסיקו להוציא דברים מהקשרם! מאחורי כל אדם כזה יש אנשים שזה פוגע עמוק בנשמתם".

_OBJ