הרבה ילדים מעריצים את נועה קירל, הזמרת-שחקנית-כוכבת שהתגייסה לא מזמן ללהקה צבאית. בין אותם מעריצים, נימנת גם לולה בת ה-8, שאת חג הפורים שלה היא מבלה בבידוד בביתה, משם היא שלחה לקירל מכתב אישי ומרגש.

"אני לומדת בכיתה ב'4", כתבה בת ה-8 למושא הערצתה, "אני מאוד אוהבת אותך ואת השירים שאת שרה ובגלל זה שאני מאוד אוהבת אותך רצתי להתחפשת אלייך. חיפשתי את התחפושת בכמה חנויות ובסוף מצאתי אותה דווקא בפיראט האדום באור יהודה"

כידוע, אותה החנות בה לולה קנתה את התחפושת שלה, היא החנות שנמצאת בבעלותו של חולה הקורונה, ובגלל החשיפה אליו היא נכנסה לבידוד ולא הלכה לבית הספר ולמסיבת פורים. במכתב היא ביקשה תשובה מקירל. הבוקר אצל רסקין ב"חדשות הבוקר" (קשת 12), לולה עלתה לשידור, שם פאנל התכנית הראה לה סרטון מיוחד שהכוכבת המוערצת עליה, נועה קירל, הקדישה במיוחד בשבילה.

 

View this post on Instagram

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on

קירל, במדי צה"ל ומבסיס הטירונות בו היא משרתת מסרה לילדה הנרגשת את המסר הבא: "לולה המתוקה, אני בטירונות בשעת הת"ש שלי ושמעתי עלייך ועל כל מה שקרה לך. אני רוצה לחזק אותך, למסור לך ד"ש חם ולהגיד לך שאת אלופה וחזקה. אני מוסרת לך מלא מלא אהבה". גם אנחנו התרגשנו, ונאחל בידוד מהיר ללולה המתוקה.

View this post on Instagram

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on