חודש וחצי אחרי שבני פרץ התראיין לגדעון אוקו בראיון ששודר במהדורת החדשות ועשה לא מעט רעש, אייל גולן טרם הגיב לדברים. איתי לוי לעומת זאת, שהספיק לעזוב את "ליאם הפקות", החברה של גולן בה בני כיהן כמנכ"ל, פותח היום את הלב אצל רוני קובן בפרק חדש של "פגישה" (כאן 11).

כזכור, גולן תמיד התייחס ללוי בתור "בן טיפוחיו" אך סדקים במערכת היחסים המתוקשרת והמיוח"צנת היטב של לוי וגולן החלו להופיע עוד ביום הולדתו של אייל, כשלא שיתף ברכה שאיתי כתב לו. מאז איתי עזב את ניהולו של אייל ופתח חברת הפקות משלו.

"אני רוצה להאמין שהוא באמת אהב אותי", מספר הזמר לקובן, "אני אף פעם לא הצלחתי לפצח את הדמות הזאת שנקראת אייל גולן. תמיד הייתי שם לפרגן, להרים, לכבד ולהוריד את הראש כשצריך. ידעתי לרדת מהגל שיכולתי לכבוש ולא קיבלתי ממנו בחזרה".

אייל גולן, איתי לוי. אפריל 2020 (צילום: מתוך instagram)
הפרידה לא הגיעה מהצד של לוי. אייל ואיתי | צילום: מתוך instagram

מה לא קיבלת בחזרה?

"הודעה, 'אני גאה בך, אני גאה במה שעשית'. זה לא לא יהפוך אותו לשחצן - זה לא יגרום לי לעקוף אותו. זה רק לבוא להגיד 'אשרייך על הנאמנות, חריצות, יושרה'. הוא בחיים לא אמר לי את זה. זה נורא מעליב".

"כל האימרות האלה על 'בן טיפוחיו', 'הילד השביעי', 'הילד התשיעי', כל מה שאמרו עליי ועליו - אני מעולם לא ראיתי בו אבא, אבא שלי נפטר לפני 17 שנה וזהו".

אז איך אתה עוזב את "ליאם הפקות"?

"זה לא בא ממני. אני עד היום שואל את עצמי למה זה קרה, היה לי טוב שם. לא היה לי אכפת מהאחוזים והכסף אבל ב הפרידה עלתה 6 מיליון אבל קיבלתי חירות".

מאייל גולן לא התקבלה תגובה.