צילום וראיון: מאיה מאירי

בסוף השבוע האחרון התרחשה דרמה לא קטנה בסביון: את זמנם בארץ ישראל, כוכב הכדורגל ערן זהבי, אשתו מעצבת הבגדים שי זהבי וילדיה, מבלים בווילה גדולה עם בריכה שהשכירו בישוב היוקרתי. המשפחה העולה מחדש אירחה כמה בני משפחה וחברים, ושכנים שטענו שהמוזיקה במקום הייתה חזקה מידי, הזמינו להם משטרה.

העניינים הסתבכו במהרה וזהבי מצא את עצמו אזוק, עצור ומובל לתחנת המשטרה הקרובה. עם לא מעט צעקות וגידופים, תיעוד המעצר הפך תוך רגעים לויראלי והמשפחה התייצבה לצדו של ערן. אחיו אסי הצליח לחטוף לא מעט ברשת כשהשווה את האלימות המשטרתית שהופנתה כלפי אחיו לזו האמריקאית שמופנת כלפי האזרחים השחורים ואילו שי, פרסמה פוסט ארוך של תמיכה והסברים.

"מסיבה ענקית לא הייתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא הייתה פה... זמר ממש לא היה פה. היו פה משפחה, ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני". כתבה זהבי לעוקביה ברשתות החברתיות. "מאז שנכנסתי לבית הזה אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג".

"אולי השכנה פשוט לא אוהבת מוזיקה מזרחית? אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול - חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש. אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי".

View this post on Instagram

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi) on

גם רני רהב, תושב סביון ידוע ודעתן, נתן את משנתו על הדברים וקרא לזהבי להתנצל בפני המשטרה על ההתנהגות שלו. ערן לא נשאר חייב ובסטורי שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו ענה ליחצ"ן המוביל וכתב לו: "תחזור לחור שלך". עם זאת, באותה מהירות שבה הרוחות התלקחו, הם גם נרגעו, והבוקר (ד') פגשנו את שי זהבי בהשקת מותג בגדי הספורט החדש של "ROZE".

 "אנחנו משיקים את המותג החדש שלי, שקראתי לו על שם סבתא שלי זכרונה לברכה, שושנה", סיפרה שי כשלצידה עומד ותומך ערן. "המותג משלב ספורט ואופנה. עבדתי עליו כבר שנה וחצי - ואני מעצבת את הכל. בקרוב יהיו גם בגדי גברים, יש לי כבר דוגמן".

בפוסט שכתבת על המקרה, ציינת שמזמנים לכם הרבה משטרה, לא קיבלו אתכם יפה בסביון?

"חשוב לי לציין וזה בדיוק המקום - קיבלו אותנו מאוד יפה בשכונה. כנראה שהיה מקרה ספציפי אחד והוא כבר מאחורינו".

View this post on Instagram

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi) on

אבל לא דיברת על מקרה אחד.

"דיברתי על מישהי ספציפית, לא על כל תושבי סביון. קיבלו אותנו מאוד יפה והופתעתי מאוד מקבלת הפנים היפה., זה נותן הרגשה טובה".

מה בעצם קרה עם רני רהב? איך הדברים נסגרו?

שי:" בקפה ועוגה". ערן: "אתמול נפגשנו בבוקר, הבהרנו את הדברים וכל אחד מאיתנו הבין את הצד השני. גם הוא הגיב לפרסומים כפי שהוא קרא בתקשורת וגם אני הגבתי על מה ששלחו לי. התקשורת השיגה את מה שהיא רצתה, אז יצא איזה ריב מעניין. קפה ועוגה ועכשיו כולנו רגועים".

טוב לכם בסביון? הייתם רוצים להישאר פה עוד?

"למרות המקרה הזה, טוב לנו מאוד", ענו יחד. ערן: "הכל בסדר והכל עבר. 99% אחוז מהתושבים בסביון קיבלו בטוב את זה שאנחנו פה ואין להם שום התנגדות. לא רק כי אני פה. יש אחוז אחד שלא הכי שמח והוא מנסה לפעול". שי: "זה לא יעזור אנחנו פה ואנחנו מאושרים".

איפה הכי הייתם רוצים השנה הבאה?

"התקווה היא להיות מאושרים, איפה שלא נהיה. ערן, אני והילדים - העיקר הביחד".